Teslimat Bilgileri
26
Ocak 2012
monoFe Teknoloji A.Ş.

monoFe'nin Satıcı statüsü ile satışını yaptığı tüm siparişler standart olarak Türkiye'deki ofisimizden gönderilir. Pazaryeri modeli ile monoFe.com üstünden satış yapan diğer satıcıların gönderim ve teslimat bilgileri ürün sayfalarında yer almaktadır. 

Garanti Koşulları
26
Ocak 2012
monoFe Teknoloji A.Ş.

Satın almış olduğunuz ürün, elinize ulaşma tarihinden itibaren ilk 15 (onbeş) gün içerisinde hiç kullanmadan arızalanmış veya kutudan arızalı çıkmış ise; İade şartları bölümünde anlatıldığı şekilde gönderilmelidir.

Hakkımızda
25
Ocak 2012
Doğan Tekdemir

Dünyanın Teknoloji Aksesuarları...

2012 yılında, İstanbul Bağdat Caddesi'nde, pazara değer katmak, internet kullanıcılarının teknoloji ve teknoloji aksesuarları ihtiyaçlarını En Hızlı şekilde karşılamak ve alışverişlerini heyecana dönüştürmek için yola çıktık.

Kurumsal Bilgiler
...
monoFe BLOG Hakkında...

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...

SON Eklenenler
monoFe'yi Takip Edin

monoFe, işin mutfağı, monoFe Teknoloji, monoFe Blog, E-Ticaret, Aynı Gün Kargo, Kargo Bedava, Seo, Pazarlama, iPhone, Apple, Samsung, İndirimli Ürünler, Stoktan Kargo, 3D Secure, %100 Mutlu Müşteri, Müşteri Memnuniyeti, Tüm Ürünlerde Aynı Gün Kargo