• 07
  Mart 2020

  Aydınlatma Metni

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

   

  monoFe Teknoloji Hiz. ve Tic. Ltd. Şti. ("monoFe") olarak, siz değerli kullanıcılarımızın özel hayatının ve kişisel bilgilerinin son derece önemli olduğunun farkındayız. Bu kapsamda başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, temel hak ve özgürlüklerin korunması amacıyla kişisel verilerle ilgili düzenleme getiren "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu"nun 10'uncu maddesi uyarınca, siz değerli kullanıcılarımızı; kişisel verilerin tarafımızca hangi amaçlarla işlendiği, işlenen kişisel verilerin kimlere ve hangi amaçlarla aktarılabileceği, kişisel veri toplamanın yöntemi ve hukuki sebebi ile kişisel verilerinize ilişkin Kanundan doğan haklarınız konularında aydınlatmak  istiyoruz.

 • 07
  Mart 2020

  Gizlilik ve Çerez Politikası (07.03.2020)

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Gizlilik Politikası ("Gizlilik Bildirimi")

   

  Bu Gizlilik Bildirimi’nin konusunu, kişisel verilerinizin toplanması, kullanılması, üçüncü kişilerle paylaşılması, muhafaza edilmesi, korunması gibi kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili hususlara ilişkin açıklamalar ile bu hususlarla ilgili sahip olduğunuz haklarınıza ilişkin açıklamalar oluşturmaktadır.

 • 07
  Mart 2020

  Referanslarımız

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  2012 yılından bu yana 80 milyondan fazla kişiye ulaştık. 500’ün üzerinde markanın, 20.000 adet ürünü ile 50.000’in üzerinde bireysel, 10.000 üzerinde kurumsal müşterimize ürünlerimizin satışını gerçekleştirdik.

  Sektördeki yerimizi bize güvenenlere borçluyuz.

 • 04
  Kasım 2019

  Yeni Apple 10.2 inç iPad (7. Nesil) İncelemesi ve iPad 10.2 inç (7. Nesil) Kılıf Önerisi

  YAZAR : Gizem Güner

  Apple, 10 Eylül 2019'da 7. nesil iPad'i, Cupertino, CA'daki Steve Jobs Tiyatrosu'nda düzenlenen yıllık etkinliğinin açılış konuşmasında duyurdu. Apple'ın yeni 10.2 inçlik iPad'i, iş dünyasına hitap edecek bir çok özellik içeriyor. iPad ayrıca, artan verimlilik ve kullanılabilirlik için popüler Apple çevre birimleri (Akıllı Klavye ve Apple Pencil(1.Nesil)) ile uyumlu. Apple'ın yeni iPadOS'u ve aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse iki milyon uygulamanın bir araya geldiği iPad 7.Nesil , kullanıcılara işlerinde aktif kalma, harika okumalara katılma, seyahat ederken eğlenme, ya da her şeyden önce tüm gün boyunca dayanabilen pil ömrü sunuyor.

 • 09
  Haziran 2019

  iOS 13 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  YAZAR : Gizem Güner

  Apple, iOS işletim sisteminin en yeni sürümü olan iOS 13'ü 3 Haziran'da 2019 Geliştiriciler Konferansı'nın açılış etkinliğinde tanıttı. İlk olarak, Apple iOS 12'de piyasaya sürdüğü optimizasyon trendini sürdürerek iOS 13'ü her zamankinden daha hızlı ve daha verimli hale getirdi. iOS 13'ün piyasaya sürülmesiyle birlikte Apple, iPad'ler için de iPadOS adlı yeni bir işletim sistemini duyurdu. iPadOS, iPad Air 2 ve sonrası, tüm iPad Pro modeller, iPad 5. nesil ve üstü ve iPad mini 4 ve üstü için iOS 13 ise iPhone 6s ve sonrası cihazlar ile uyumlu.  iOS 13 için Apple, iPhone 6S'den daha eski cihazlar için desteği bırakıyor. Genel olarak 1GB RAM'e sahip herhangi bir eski nesil cihaz artık yeni güncellemeleri desteklemeyecek. iOS 13'de kapsanan öğeler arasında Dark Mode , yeni iOS fotoğraf ve video düzenleme özellikleri, oldukça geliştirilmiş bir Dosya uygulaması ve çok daha fazlası var.  iOS 13 özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam etmenizi öneririz.

 • 31
  Mayıs 2019

  Babalar Günü Teknolojik Hediye Önerileri

  YAZAR : Gizem Güner

  Babanız teknoloji meraklısı mı? Babalar Günü için bu yıl babanıza ne alacağınızı mı merak ediyorsunuz? Bu blog da size yardımcı olabilmek adına bahsettiğimiz teknoloji hediyeleri beceri, işlevsellik ve fiyat bakımından farklılık göstebilirler, ancak hepsinin ortak bir özelliği var, babanızın hayatını çok daha kolaylaştırmak. İşte sevgili babanızın yüzünü gülümsetecek beş akıllı cihaz.

 • 31
  Mayıs 2019

  2019 yılının En İyi GoPro Aksesuarları

  YAZAR : Gizem Güner

  GoPro'nuzu seyahatlerinizde yanınıza aldığınızda, asıl soru şu: “Başka neye ihtiyacım var?”  GoPro kameralarında, her biri farklı bir amaca hizmet eden onlarca ve yüzlerce farklı aksesuar var. Seçimlerinizde yardımcı olabilmek için seyahat için en iyi GoPro aksesuarını bu blog da bir araya getirdik.

 • 04
  Mayıs 2019

  Teknolojik Annelere Teknolojik Hediye Önerileri

  YAZAR : Gizem Güner

  Anneler Günü 12 Mayıs 2019 Pazar günü. Takviminizde işaretleyin, çünkü saat geçiyor ve kalan alışveriş günleri hızla geçiyor. Bu Anneler Gününde, çiçeklerin ve tatlıların ötesine geçin ve annenizin hayatını kolaylaştıracak bir teknoloji armağanı verin. 

   

  Annelerin sevebileceği 4 teknoloji ürününü sizler için bu blogda topladık. İşte Anneler Günü için teknoloji hediye fikirleri:

 • 28
  Nisan 2019

  Girişimcilik, İnovasyon ve Biyoteknoloji Sempozyumu

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Dünyadaki artan işsizlik rakamları iş talebinden daha fazla istidam arzına ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir. Genç işsizlik alanında istihdam oluşturacak mesleklerin başında da biyoteknoloji gelmektedir. 2016 yılı Dünya Ekonomik Forumu sonuç bildirisinde biyoteknoloji alanındaki gelişmelerin yeni tüketim, üretim ve istihdam eğilimlerini ortaya çıkardığı rapor edilmiştir. Avrupa Birliği destek programının 2020 yılına kadar toplam destek miktarı 77 milyar Euro olup 17 milyar Euro KOBİ desteğini oluşturan 6 başlıktan birisi biyoteknolojidir. Çağrıyla açılan 24.4 Milyar Euroluk Horizon 2020 bilimsel destek programlarında biyoteknoloji alanında önemli destekler sağlanmaktadır. Ülkemizde de girişimcilere çok önemli destekler sunulmaktadır.

 • 27
  Nisan 2019

  Kablosuz Kulaklık Seçiminde İşinize Yarayacak Önemli Bilgiler

  YAZAR : Gizem Güner

  Kulaklığınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız bugünlerde çok fazla seçenek var. Kulak üstü kulaklıkların hantal tasarımını beğenmiyorsanız ve daha az yer kaplayan kulaklıkları tercih ediyorsanız, kablosuz kulak içi kulaklıklar sizin için iyi bir seçim olabilir. Günümüzün en iyi kablosuz kulaklıkları, mükemmel ses, daha uzun pil ömrü, su ve ter direnci, optimum performans ve daha güçlü kablosuz Bluetooth bağlantı sinyali ile donatıldılar. Bunlardan en iyilerinden bir kaç tanesini incelemeniz için seçtik.

 • 20
  Nisan 2019

  Sağlıklı Bebekler için Akıllı Ebeveyn Ürünleri

  YAZAR : Gizem Güner

  Yeni doğmuş bir bebeğin bakımına gelince, birçok ebeveyn fazladan kolları olsun ister. Beslenme programlarından bez değişikliklerine ve uyku zamanlarına kadar, bebeğinizin büyümesini ve ilerlemesini takip etmek çok zor olabilir. Peki ya hepsini kolaylaştırmak için akıllı yollar varsa? İşte bebeğinizin sağlığını ve gelişimini izlemenin modern teknoloji ürünleri.

 • 07
  Şubat 2019

  Sevgililer Günü İçin Teknoloji Hediye Fikirleri

  YAZAR : Gizem Güner

  Enfes çikolatalar ve muhteşem çiçek buketleri her zaman harika Sevgililer Gününün vazgeçilmez hediyeleridir. Ancak tahmin edilebilir hediye rotasından sıkıldıysanız ve bu Sevgililer Gününde sevgilinize hediye etmek için farklı bir şeyler arıyorsanız, aşağıdaki bir kaç teknolojik hediye fikirlerine göz atabilirsiniz.

 • 26
  Ocak 2019

  Mükemmel Tablet Kılıfı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  YAZAR : Gizem Güner

  Tabletlerin popülaritesinin artmasıyla birlikte tüketicilerin çok fazla para harcadıkları cihazlarını koruma gereksinimi de arttı. Ne tür bir tablet almaya karar verdiğinizin bir önemi yok. Günlük yaşamda yanınızda taşırken bile tabletinizin korunmasını sağlamak istersiniz. Tablet kılıfı ararken, çeşitli tiplerle karşılaşırsınız. Bazen hangi koruyucu veya dekoratif kılıfın kullanılması gerektiğini belirlemek çok zor olabilir. Acele etmeyin ve mükemmel seçimi yapmak için blog yazımızı okumaya devam edin.

 • 17
  Aralık 2018

  Yılbaşı İçin En Yeni Teknoloji Hediye Fikirleri

  YAZAR : Gizem Güner

  Yeni yıl geldi! Bu da alışveriş mevsiminin başlaması anlamına geliyor. Sevdikleriniz için mükemmel bir yılbaşı hediyesi bulmak her zaman kolay değildir, ancak bu sene blog yazımızda sevdiklerinize hediye vermek veya almak için en çok satan ve en popüler teknoloji hediyelerini sizler için derledik.

 • 12
  Ekim 2018

  Amiral Gemilerin Savaşı

  YAZAR : Gizem Güner

  Apple, 2017 yılında 10'uncu yıldönümü için çıkarttığı iPhone X ile müşterilerini şaşırttı. Bu yıl, Apple iPhone X'in üst modellerini piyasaya sürdü. Bunlardan biri, iOS hayranlarını çıldırtan iPhone XS Max. Bu arada, aynı zamanda dev bir mobil şirket olan Samsung, Galaxy Note 9'u piyasaya sürdü. Note 9 Android kullanıcıları için çok heyecan verici bir yenilik oldu. Her iki telefon da ciddi güçlere, son derece gelişmiş kameralara, muhteşem ve OLED ekranlara sahip. Ancak bu amiral gemiler, özellikle depolama seçenekleri, işlemciler ve özel özellikleri gibi çeşitli şekillerde oldukça birbirlerinden farklı. Peki hangi telefonun özellikleri daha iyi?

 • 12
  Eylül 2018

  En İyi Dizüstü Bilgisayarı Çantası Nasıl Seçilir?

  YAZAR : Gizem Güner

  Dizüstü bilgisayarınız için bir çanta satın almak istediğinizde hangisinin en iyisi olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Bu blogumuzda sizlere, çeşitli çanta seçenekleri arasındaki önemli farkları açıklayarak ve bir dizüstü bilgisayar çantası satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinizi anlatacağız. Bir dizüstü bilgisayarı çantanızda sizin için neyin önemli olduğunu belirlemek önemlidir. Yaşam tarzınız, günlük alışkanlıklarınız, düzenli olarak taşımanız gerekenler, ne tür bir işte çalıştığınız , stil tercihleriniz vb. nedenler çanta seçiminizde önemlidir. Bu önemli hususları belirledikten sonra , ihtiyaçlarınız için en iyi dizüstü bilgisayar sırt çantasını bulmanız an meselesi.

 • 17
  Ağustos 2018

  Selfie Sticklerin Yeni Rakipleri Gimbal Çeşitleri

  YAZAR : Gizem Güner

  Günümüz teknolojisinde videolar bir sosyal iletişim yönetimi haline gelmiştir. Videolar sadece sosyalleşmeye şekil vermez aynı zamanda kişisel markalaşmanın yaygınlaşması için de kullanılmaktadır. Birçok kişi artık kamera satın almıyor, fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için yalnızca mobil cihazlarını kullanıyor. Profesyonel düzeyde video kayıtları yapmak istiyorsanız taşınabilir fotoğrafçılık ekipmanlarınızda, kamera ve lensler dışında bir Gimbale sahip olmanız yeterli olacaktır. Peki nedir bu Gimabal? Gimbal Wikipedia tarafından “bir nesnenin tek bir eksen etrafında dönmesine izin veren destek” olarak tanımlanır. Gimbal adı verilen ürünlerin tanımı ise ; video kayıt cihazınızı sabit tutmanızı sağlayan profesyonel kalitede videolar yapmak için kullanılan araçtır. Gimballer akıllı telefon, haraketli kamera ve SLR’lerin serbestçe hareket edebilmesine yardımcı olurlar. Bir gimbal, çekim merkezi etrafında bir merceği döndürür, böylece hareketli nesneleri izlerken kolay ve pürüzsüz bir şekilde video kayıt etmenize yardımcı olur. Bizde Gimbal seçiminde sizlere yardımcı olmak için dünyanın en çok satan modellerini bir araya getirdik.

 • 05
  Ağustos 2018

  Çocuklar için Eğitici Akıllı Oyuncaklar

  YAZAR : Gizem Güner

  Ne kadar küçük çocuklarınızı akıllı telefonlardan ve tabletlerden uzak tutmak istesek de günümüzde, çocuklar için teknoloji bir öğrenme ve eğlence kaynağıdır. Bu nedenle yeni nesil çocuklar için oyuncak seçmek ebeveynler için içinden çıkılamaz sorunlar haline gelebiliyor. Bizde sizler için çocukların gelişimi ve eğitimi için akıllı cihazlarla yönetilebilen oyuncakları bir araya getirdik.

 • 26
  Haziran 2018

  Akıllı Telefon Fotoğrafçılığınızı Geliştirmek İçin Öneriler

  YAZAR : Nur Kayalı

  Hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelen akıllı telefonlar ile beraber mobil fotoğrafçılık da değişime uğradı diyebiliriz. Çünkü telefonumuz her an ulaşılabilir. Acemilikten daha öteye giderek fotoğrafçılık hobisiyle kendinizi ifade edebiliyor, özgünlük kazanabiliyor, hayata bakış açınızı derinleştirebiliyor ve farklı açılardan düşünmeyi öğrenebiliyorsunuz. Öyle ki özgün fotoğraflar çekmek için farklı yerlere seyahatler yapıyor, günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan uzaklaşabiliyorsunuz. Kendinizi ve çevrenizi keşfediyorsunuz.

 • 22
  Haziran 2018

  Okulda ve İşte Akıllı Teknolojiyi Kullanın

  YAZAR : Nur Kayalı

  Öğrencilerin günlerinin büyük kısmı okulda geçiyor, çalışanların ise iş hayatında. Hem zamanı verimli kullanmak hem de yapılan projelerin ve işlerin kalitesini artırmak için bir çok aksesuar ve ürün görüyoruz. Akıllı teknolojiyi kullanan ürünler de bunlardan bazıları. Bilinçli ve talimatlarına uygun şekilde kullanarak bu cihazlardan büyük ölçüde faydalanabilir ve işimize profesyonellik katabiliriz.

 • 08
  Haziran 2018

  Babalar Günü ve Bayram Tatili İçin Eğlenceli Fikirler

  YAZAR : Nur Kayalı

  15-16-17 Haziran 2018’de, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü geliyor. Bayramlar güzelliklerle dolu. Sevdiklerimize daha çok zaman ayıracağız, kısa bir tatil yapacağız, dinleneceğiz. Farklı birkaç aksesuarla bunu daha çok renklendirebiliriz. Hem bayramda hem de Babalar Günü'nde arkadaşlarınızla, akrabalarınızla, komşularınızla eğlenceli vakit için kısa anlatımlarla birkaç tavsiyemiz olacak. 

 • 11
  Nisan 2018

  Sporda Giyilebilir Teknoloji Neleri İçerir?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Sağlıklı bir yaşam için akla ilk gelenlerden biri kuşkusuz spor. Hatta bazılarımızın yaşam biçimi haline gelmiş durumda. Nihayetinde sadece fiziksel değil, ruhsal anlamda da fayda sağlıyor. Toplumda disipline ve aynı zamanda sosyal bir birey olmak adına önemli bir faktör oluyor.

 • 28
  Şubat 2018

  Yenilikçi Kamerası ile Galaxy S9 ve S9 Plus Türkiye’de !

  YAZAR : Nur Kayalı

  Galaxy S9 Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtıma çıktı. Ülkemizde ve dünyada birçok teknolojik bünyenin gözü kulağı bu tanıtımdaydı elbette. Ülkemizde şu an Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri ön siparişe açılmış durumda. Galaxy S9'un Türkiye fiyatı ön siparişte 4599 TL, S9 Plus’un fiyatı 5199 TL olarak belirlenmiş. 

 • 23
  Ocak 2018

  Yeni Nesil Bluetooth İzleyici Cihazlar

  YAZAR : Nur Kayalı

  Hepimizin başına geliyor. Önemli bir eşyamızı bir yere bırakıyoruz ve tekrar bulmak için dakikalarca bakınıyoruz. Stresi de cabası.

 • 15
  Ocak 2018

  Uyku Düzensizliğine Akıllı Çözümler

  YAZAR : Nur Kayalı

  Gün boyunca yorulan ruhun ve bedenin kendini yenilemesi için sağlıklı ve yeterli uykuya ihtiyacı vardır. Zira, kaliteli vakit geçirebileceğiniz güzel bir gün, yine kaliteli bir uykuyla başlar.

 • 27
  Aralık 2017

  Yılbaşı İçin Sevdiklerinize Teknolojik Hediyeler

  YAZAR : Nur Kayalı

  Sağlıklı, huzurlu, kazançlı geçmesini beklediğimiz 2018’e günler kaldı.Yılbaşı söz konu olduğunda birçok kişinin hediye seçme telaşesi başlıyor. Aslında bu özel günde sevdiklerinizin ilgi alanlarını göz önünde tutarak onları gülümsetmeniz mümkün. Birkaç tavsiye de bizden olsun.

 • 23
  Aralık 2017

  El Yazısı Notları Dijital Metne Dönüştürün: Akıllı Kalemler

  YAZAR : Nur Kayalı

  Bugünün akıllı kalemleri, el yazısı notlarınızı otomatik olarak dijital ortama veya bir mobil cihaza aktaran akıllı teknolojiyi kullanmaktadır.

 • 19
  Aralık 2017

  Apple Watch Seri 3 Hakkında Kısa Notlar

  YAZAR : Nur Kayalı

  Apple Watch Seri 3, sadece Watch 2'nin güncellenmiş versiyonu değil; Apple'ın giyilebilir modelleri için ivme kazanma adına oluşturduğu yeni bir model. Koşu ve bisiklet takibi, barometrik altimetre, yüzme için su geçirmez muhafaza ve kalp hızı monitörü ile fitness için bayrak taşıyıcısı olmuş durumda.

 • 08
  Aralık 2017

  Microsoft Surface Pro 4 ve Apple iPad Pro Karşılaştırması

  YAZAR : Nur Kayalı

  Apple iPad Pro ve Microsoft Surface Pro 4’ün en gözde tabletler arasında olduğu yadsınamaz. Bu yüzden bu 2 cihazı sizler için karşılaştırmak istedik.

 • 05
  Aralık 2017

  Kablosuz Şarj Nedir? Nasıl Çalışır?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Kablosuz şarj; evde, işyerinde, hareket halindeyken cihazların şarj edilmesi ve güçlendirilmesi için uygun ve güvenilir bir yol sunar. Fiziksel konnektörlerin ve kabloların kullanımını ortadan kaldırarak geleneksel şarj kablosuna nazaran bir miktar verimlilik, maliyet ve emniyet avantajı sağlar.

 • 25
  Kasım 2017

  2017’nin 2 Amiral Gemisi: Galaxy Note 8 ve iPhone X

  YAZAR : Nur Kayalı

  Bugün, akıllı telefonlar daha önce hiç olmadığı kadar erişilebilir durumda. Günlük hayatta yardımcı olan özellik ve uygulamalarıyla işlerimizi kolaylaştıran, en sevilen sosyal medya sitelerine erişmemize olanak tanıyan bu cihazlar, yerinde kullanıldığında çok çok faydalı olabiliyor. Bu yüzden, iş ve okul hayatında telefonu yoğun olarak kullanan kişiler için yeni nesil akıllı telefonların ilk tercihler arasında olması şaşırtıcı değil. Zengin içerikler, yüksek çözünürlüklü ekranlar, gelişmiş görüntüleme ve çalışma sistemleriyle esasen bu ilgiyi hak ediyorlar. Göz alıcı tasarımları da es geçmeyelim.

 • 21
  Kasım 2017

  Yeni iPhone Serisine Kısa Bir Bakış

  YAZAR : Nur Kayalı

  Birçoğumuz Apple'in 3 yeni telefonunu gerek teknoloji sitelerinden gerek ürün satışının olduğu alanlarda inceledik. Yeni bir telefon satın almak istiyoruz. Peki, bunlardan hangisi bize hitap ediyor?

   

  Kuşkusuz iPhone X yılın sürprizi. Kendisi de esasen adı gibi bir yıldönümü ürünü. Radikal bir seçim ve seçeneklerle kullanımda.

 • 23
  Ekim 2017

  Teknoloji Aksesuarları İş Hayatının Neresinde?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Hayatımızın 3’te 1’i işte ve çalışmayla geçiyor. Çalışma şartlarında fiziksel anlamda plan ve programlarımız için işlerimizi hızlandıran birçok teknolojik üründen ve aksesuardan destek alıyoruz ve bu araçlar vasıtasıyla görevlerimizi kolayca icra ediyoruz.

 • 06
  Ekim 2017

  Nokia 8 ile Yeni Bir Fotoğraf Alışkanlığı: Bothie

  YAZAR : Nur Kayalı

  Birçokları için ayrı bir anlam ifade eden Nokia’nın yeni amiral gemisi Nokia 8, gözde Android telefonlarla rekabet etmeye hazırlanıyor. Sağlamlığı ve özellikleriyle milyonlar satan 3310’u 17 yıl sonra yenileyerek satışa çıkaran Nokia, HMD Global, beklenen telefonu Nokia 8’i piyasaya sürdü.

 • 06
  Ekim 2017

  Oyun Aksesuarlarını Nasıl Seçmelisiniz?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Bilgisayarınıza en sevdiğiniz oyunları yüklediniz. Peki ya favori uygulamalarınızla kullanabileceğiniz aksesuarlarınız hazır mı? En iyi deneyimi elde etmek için teknik özellikleriyle kaliteli bir oyun kulaklığına ihtiyacınız olacak. Elverişsiz bir mouse, size üst düzey bir oyuncu olmanızda yardımcı olamayacaktır.

 • 05
  Ekim 2017

  Sağlıklı Yaşam İçin Akıllı Ürün Önerileri

  YAZAR : Nur Kayalı

  Sağlıklı bir yaşam planı, hepimizin ortak paydası. Günlük hayatın koşuşturmasında gözümüzden birçok ayrıntı kaçıyor. Sağlığımızla ilgili dikkat etmemiz onlarca kuralı unutabiliyoruz. Günümüzde sağlıklı yaşama yönelik adımlar atmamıza yardımcı olabilecek pek çok ürün ve uygulama mevcut. Ve bunlar artık erişilmez değil. Yeni teknolojilerle entegre olmaları da elbette bir avantaj.

 • 25
  Eylül 2017

  Hub Adaptör Nedir? İhtiyaçlarınıza Uygun Bir Hub Nasıl Seçilir?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Yalnızca birkaç USB bağlantısıyla donatılmış masaüstü bilgisayarların çok ötesine geçtik.  Bir ev kullanıcısının, USB tabanlı bir klavye, mouse, yazıcı, tarayıcı ve hafıza kartı okuyucusunun yanı sıra iPod'lar, telefonlar, e-kitap okuyucuları ve diğer taşınabilir cihazlar için kablolar şarj / senkronizasyon yapması olağandışı bir şey değil. İşte hub adaptör, bu noktada hayatımızı kolaylaştırıyor.

 • 18
  Eylül 2017

  Sağlıklı ve Lezzetli Sunumlar İçin Akıllı Mutfak Yardımcıları

  YAZAR : Nur Kayalı

  Mutfaklar evin merkezi gibidir. Fakat çoğumuzun günde 3 kez sağlıklı yemek pişirecek vakti yok. Sabaha taze bir meyve suyu ile başlamak istiyoruz, ancak hazırlama ve temizleme işlemi bizi vazgeçiriyor. İşten eve döndüğümüzde sağlıklı ve besleyici bir şeyler olsun istiyoruz, ancak genellikle 1 2 saat sonra yoruluyoruz.

  Neyseki daha iyi, daha hızlı ve daha sağlıklı yemek pişirmemize ve lezzetli içecekler oluşturmamıza yardımcı olacak, akıllı mutfak ürünleri bizlere yardımcı oluyor.

 • 14
  Eylül 2017

  10. Yıla Özel, Özel Bir Telefon: iPhone X!

  YAZAR : Nur Kayalı

  12 Eylül Steve Jobs Tiyatrosu’nda lansmanı gerçekleşen Apple ürünleri, bütün teknoloji severler için yeniliklerle dolu. iPhone 8, 8 Plus, Apple Watch Seri 3, Apple TV 5.Nesil… Çoğumuzun teknolojisine dair tahminler yürüttüğü cihaz, iPhone X, tasarımı ve özellikleriyle içlerinde kuşkusuz en çok dikkat çekeni. Önceki yazılarımızda bahsettiğimiz teknik özellikler ve görseller, lansmanda kendini gösterdi, yalnız iPhone X ismiyle. Evet. Bu akıllı telefon, iPhone 8 ve 8 Plus'e ek olarak Apple’in yeni yüzü oldu diyebiliriz.

 • 11
  Eylül 2017

  iPhone 8 Hakkında En Çok Konuşulan Detaylar

  YAZAR : Nur Kayalı

  iPhone 8 lansmanı bugün, 12 Eylül’de yapılacak. Teknoloji severlerin gözü bu katılımda olacak. Şu ana dek cihazla, fiyatıyla, çıkış tarihiyle alakalı onlarca tahmin ve analiz yapıldı. Bugünden itibaren nihai özellikleriyle iPhone 8’i konuşmaya başlayacağız. Şimdi gelin, iPhone’nin bu yeni amiral gemisinde neler çokça göz önüne çıkmış bir bakalım.

 • 11
  Eylül 2017

  Samsung Galaxy Note 8 Ön Siparişte!

  YAZAR : Nur Kayalı

  Evet. Uzun zamandır beklenen Note 8 ile ilgili beklenen haberler geldi. 23 Ağustos’ta New York’ta yapılan Galaxy Note 8 lansmanının ardından ülkemizde Note 8, Eylül ayından itibaren ön siparişe açıldı. Satış fiyatı 4.999 TL olup teslimatlar, 25 Eylül 2017 sonrası için planlanıyor. Renk olarak “Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı” seçenekleri mevcut.

 • 11
  Eylül 2017

  Apple İçin Kritik Gün: 12 Eylül

  YAZAR : Nur Kayalı

  Yılın en çok konuşulanlarından biri şüphesiz Apple'ın 12 Eylül’de yapılacak iPhone 8 lansmanı. Kaldı ki bu lansman, iPhone'un 10'uncu yılına denk geliyor. Bunun için özel bir yer seçilmiş: lansman Steve Jobs Theater'da gerçekleştirilecek. Hatta Apple’ın tanıtım sonrası ürünü, aynı mekanda görücüye çıkaracağı konuşuluyor. Ayrıca etkinlikte 3.Nesil Apple Watch ve 4K Apple TV'nin de tanıtılması bekleniyor.

 • 23
  Ağustos 2017

  Bayramda Yola Çıkacaklara Birkaç Tavsiye

  YAZAR : Nur Kayalı

  Uzun bir bayram tatili yaklaşıyor. Güzel bir yaz tatili, aile ziyaretleri, yurtiçi veya yurtdışı seyahatleri, iştah açıcı sofralar ve daha birçoğu bizleri bekliyor. Kimilerimiz araçla memleketine gidecek. Hal böyle olunca birkaç teknoloji aksesuarı gerekebilecek. Haydi bunlara bir bakalım.

 • 19
  Ağustos 2017

  Can Dostlarımız İçin Akıllı Cihazlar

  YAZAR : Nur Kayalı

  Yoğun bir iş hayatınız var, çok meşgulsünüz, ilgilenmeniz gereken onlarca programınız var ve bir köpeği veya kediyi sahiplendiniz. Bir evcil hayvana sahip olmak sorumluluk gerektirir; can dostunuzun düzenli beslenmeye ihtiyacı vardır. Davranışlarını gözlemlemeniz gerekir.

   

  Bu ortak sorunun çözümü akıllı evcil hayvan cihazlarından geçiyor.

 • 17
  Ağustos 2017

  Evinizi Akıllı Telefonunuzla Kontrol Etmenin 10 Yolu!

  YAZAR : Nur Kayalı

  Akıllı telefonunuz yalnızca sahip olduğunuz uygulamalar kadar iyi, değil mi? Elbette, kaliteli bir akıllı telefon için uygulamalardan başka bileşenler gerektiği su götürmez. Kameralar, internet bağlantısı, dosya saklama ya da ne için kullanmak isterseniz ancak doğru uygulamaları elde ettiğinizde düşündüğünüzden daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu noktada akıllı telefon ile yönetilen cihazlar devreye giriyor. Öyleyse bakalım.

 • 12
  Ağustos 2017

  Akıllı Kapı Ziliyle Her An Evdesiniz!

  YAZAR : Nur Kayalı

  Akıllı ev ürünlerinin popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Otomatik temizleyiciler ve güvenlik kameraları da dahil olmak üzere bir ton akıllı ev ürünü var. Harika şeyler yapıyorlar, son derece kullanışlılar. Akıllı telefondan zahmetsizce erişebiliyorsunuz. Örneğin akıllı bir termostat, evinizdeki sıcaklığı talimatlara göre değiştirebiliyor; bugünlerde en büyük yardımcınız klimaların ayarlanmasıyla evinize veya ofisinize geldiğinizde güzel bir koku, serin bir hava sizi karşılıyor.

   

  Bu kategori içinde ilgi çekici ve popüler olan ürünlerden birisi de, eviniz için büyük kolaylık ve güvenlik sağlayan akıllı kapı zilleri.

 • 07
  Ağustos 2017

  Apple Müzik & Carpool Karaoke

  YAZAR : Nur Kayalı

  Apple Music, platformunda ilk kez yer alacak "Carpool Karaoke" serisinin prömiyer tarihini açıkladı. James Corden ev sahipliği yapmayacak olmasına rağmen, Will Smith'le bir helikopter yolculuğunda görünmeye hazırlanıyor.

 • 04
  Ağustos 2017

  The ROCK X Siri

  YAZAR : Nur Kayalı

  Rock ve Apple, 4 dakikadan kısa süren, “şimdiye kadarki en havalı ve en eğlenceli film” için bir araya geldi. Reklam ortaya çıktığında, olağan içeriklerden daha eğlenceli bir sunum olduğu da görüldü. Apple'a milyonlarca dolara mal olmuştur, ancak Apple'ın harcayabileceği parası var ve Aralık ayında piyasaya çıkan Siri'ye bağlı akıllı bir hoparlör olan HomePod'a da sahip. Acaba bu lansman, birçok Siri odaklı reklamın süreceğine mi işaret ediyor?

 • 02
  Ağustos 2017

  Motosiklet ve Bisiklet İçin 2017'nin En İyi Telefon Tutucuları!

  YAZAR : Nur Kayalı

  Akıllı telefonları yanımızdan hiç ayırmıyoruz. Bisiklet ve motosiklete bindiğimizde de kullanmak istediğimizde telefon tutucuları tercih edebilmeliyiz. Yalnız, kafamızda bazı soru işaretleri var. Kaliteli olanlar hangileri? Telefonumun düşme tehlikesi var mı? Cihaz, telefonumla veya bisikletimle uyumlu olacak mı? Motosikletlerde hangi cihazlar kullanılabiliyor?

   

  Bu cihazların hafifliği, kurulmasının ve kullanılmasının kolay oluşu bizce söz etmeye değer. Kaldı ki bu kadar popüler bir kategoriyi en gözde modellerle anlatmasak olmazdı. O halde buyrun.

 • 31
  Temmuz 2017

  iOS 11'de Yeni Neler Var?

  YAZAR : Nur Kayalı

  iOS 11, 2017 sonbaharında gelecek olan iOS'un sonraki sürümü. 5 Haziran 2017'de Dünya Geliştiriciler Konferansı'nda tanıtılan iOS'un yeni nesil versiyonu. Apple CEO'su Tim Cook'in söylediğine göre, güncelleme en iyi ve en gelişmiş işletim sistemi 11'e yükseliyor.

 • 27
  Temmuz 2017

  Tatilde Yanınızda Bulunması Gereken 5 Telefon Aksesuarı

  YAZAR : Nur Kayalı

  Yılın en sıcak günlerini yaşıyoruz. Bayram da yaklaşıyor. Çoğu çalışanın tercihi sahil kenarlarındaki tatil beldeleri olacak. Peki tatilinizi en iyi şekilde geçirmek ve yaşadığınız anları kaydetmek için telefon aksesuarlarınız hazır mı?

   

  İşte bu amaçla 5 kategorilendirme yaptık ve siz okurlarımızın beğenisine sunduk.

 • 26
  Temmuz 2017

  Koşu Kol Bandı Hakkında Kısa Bir İnceleme

  YAZAR : Nur Kayalı

  Koşu kol bandı, spor yapanların vazgeçilmezi haline gelmeye başladı. Sağladığı birçok fayda bunda etkili oldu elbette. Egzersiz, yürüyüş, jogging, spor salonu, koşu veya diğer sporlar için ideal bir kullanımı var. O halde bu aksesuar hakkında birkaç not paylaşalım.

 • 25
  Temmuz 2017

  Araç İçi Telefon Tutucu Çeşitleri

  YAZAR : Nur Kayalı

  Cep telefonu tutucu, kullanıcının eller serbest şekilde telefonunu kullanmasına ve seyir halinde güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan bir cihazdır. Bunun seçimi, telefonun boyutuna, ürünle beraber gelen aksesuarlara, kullanım alanına göre değişebilir. Yanı sıra kullanımının kolay olması istenen bir özelliktir.

 • 24
  Temmuz 2017

  Nokia 8 Size Ne İfade Ediyor?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Nokia’nın yeni sahibi HMD Global, giriş seviyesi ve orta seviyedeki Nokia Android telefonlarını piyasaya sürdü: Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6. Şimdi sıra kayıp olan amiral gemisi modelinde. Bazıları resmi Nokia web sitesinde (hızlı bir şekilde kaldırıldı) bu yeni cihazı tespit ettiler, yani en azından söylentinin doğru olduğuna dair bir işaret var: Nokia 8 resmi adı olacak ve yakında piyasaya sürülecek.

 • 20
  Temmuz 2017

  Ekran Koruyucu Kullanmak İçin 8 Geçerli Neden

  YAZAR : Nur Kayalı

  Akıllı telefonların yüksek maliyeti sebebiyle telefonların değerini korumada ekran koruyucuların rolü tartışılmaz hale geldi. Birçok cep telefonunun ekranı, en savunmasız alanlarından biri olduğu için bu ürünler, önemli rol oynuyor.

   

  Bunlar, cihazın düzenli kullanımını etkilemeyen, kağıttan ince, plastik film veya temperli cam malzemeden yapılır ve kullanıcıların çoğunlukla telefonlarında bile olduğunu bile fark etmeyecekleri kadar şeffaftır. Her bir hücresel aygıta uyacak şekilde özel olarak yapılandırılmış olup daha uzun vadeli koruma sağlar.

 • 19
  Temmuz 2017

  Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nedir? Uygulama Alanları Nelerdir?

  YAZAR : Nur Kayalı

  1992'deki gerilim filmi The Lawnmower Man'de, Pierce Brosnan'ın sanal bir dünyayı dolaşmasından sonra, sanal gerçeklik veya VR, büyük bir değişim olarak lanse edildi. Fakat, VR teknolojisi o zamandan beri pek fazla ayakta duramadı ve kısa sürede ortadan kayboldu. Yine de tüm dünyada bu konuda çalışmalar bitmedi. Ve nihayetinde VR için ikinci bir evre başladı. 

 • 18
  Temmuz 2017

  Akıllı Bileklikler Üzerine Kısa Bir İnceleme

  YAZAR : Nur Kayalı

  Sayısallaştırılmış benlik hareketiyle tanışın. 

   

  Fitbit veya UP bilekliği duymuş olabilirsiniz. Günün her saatinde yüksek teknolojili bir adım sayar gibi adımlarınızı ölçüyor ve ilerlemenizi akıllı telefonunuzda bir grafik olarak gösteriyor.

 • 17
  Temmuz 2017

  Stylus Kalem Nedir? Nasıl Çalışır?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Stylus kalem, şekil olarak kaleme benzeyen ancak kağıt yerine dokunmatik ekran teknolojisine sahip, tablet ve bilgisayar ekranları üzerinde çalışan işaretleme aracıdır.

 • 14
  Temmuz 2017

  Suya Dayanıklılık ve Su Geçirmezlik Arasındaki Fark Nedir?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Cep telefonlarımız ve elektronik cihazlarımız bize en önemli bilgileri taşıyor. Bunlar ne yazık ki, darbelere, çizilmelere ve suya duyarlı. Suya maruz kalmış telefonlar, tabletler, kameralar arızalanabilir, kapanabilir ve yedeklemeniz yoksa çok zor duruma düşebilirsiniz.

   

  Su geçirmez hale getirilmiş koruyucu çok fazla kılıf var. Suya dayanıklı hale getirilmiş aksesuarlar da var ve ikisi arasındaki farkı bilmek önemli.

 • 13
  Temmuz 2017

  Selfie Çubuğunu Kim İcat Etti?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Selfie çubuğu her yerde karşımıza çıkıyor. Peki ama bu teknoloji ürünü nereden çıktı?

 • 12
  Temmuz 2017

  Taşınabilir Batarya İle İlgili Bilmeniz Gereken 7 Gerçek!

  YAZAR : Nur Kayalı

  1.Kapasite Ne Demektir?

   

  Taşınabilir bataryalar (güç bankası), farklı boyutlarda gelir ve mAh rakamı, pillerin toplam kapasitesini gösterir. Diğer bir deyişle, taşınabilir batarya ne kadar mAh içeriyorsa o kadar enerjisi fazladır. Bir örnek vermek gerekirse; iPhone 6 Plus, 2915mAh pil kapasitesine sahiptir, bu yüzden tam şarj olmasını isterseniz telefonunuzun kapasitesinden daha fazla mAh olan bir taşınabilir bataryaya sahip olmanız gerekir.

 • 11
  Temmuz 2017

  Samsung Galaxy Note 8’de Bizi Neler Bekliyor?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi ve Fiyat Tahminleri

   

  Son birkaç haftadır, Berlin'deki IFA fuarında (Eylül 1-6) ve Ağustos ayında New York'ta Note 8'in piyasaya çıkacağı, söylentiler arasında dolaşıp durdu. 

 • 10
  Temmuz 2017

  iPhone 8 İçin Bizi Neler Bekliyor?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Yeni nesil Apple akıllı telefon serisinde iPhone 8 gündemde. Bu sefer, iPhone 7'de bulunmayan, tasarımdaki değişiklikleri göreceğiz. Ayrıca iPhone 8'in 2018'de öne çıkmasını sağlayacak yeni işlevleri ve diğer harika özelliklerini de inceleyeceğiz.

 • 08
  Temmuz 2017

  USB Kablo Çeşitleri

  YAZAR : Nur Kayalı

  Evrensel seri veri yolu (USB), bilgisayarlar ve çevresel aygıtlar arasındaki bağlantıları kolaylaştırmak amacıyla 1990'lı yıllarda geliştirilmiştir. Pek çok platform ve işletim sistemi ile uyumluluğu, düşük uygulama maliyeti ve kullanım kolaylığı nedeniyle yaygınlaşmıştır.

 • 10
  Ağustos 2016

  Samsung Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor!

  YAZAR : hernameisebru

  Akıllı telefon piyasasında lider firmalardan biri olan Samsung, her geçen gün çıkardığı akıllı cihazlarıyla geçmişten bu yana epey ilgi görüyor.  Üst seviye akıllı telefon piyasasında öncü kabul edilen Samsung, geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıttığı Samsung Galaxy Note 7 cihazını önümüzdeki hafta satışa sunuyor. Türkiye’de resmi olarak 19 Ağustos 2016 tarihinde satışa çıkılacak olan telefon için şimdiden yeni ipuçları ve özellikler gelmeye başladı.

   

  Samsung Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor!

   

  Akıllı telefon piyasasında lider firmalardan biri olan Samsung, her geçen gün çıkardığı akıllı cihazlarıyla geçmişten bu yana epey ilgi görüyor.  Üst seviye akıllı telefon piyasasında öncü kabul edilen Samsung, geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıttığı Samsung Galaxy Note 7 cihazını önümüzdeki hafta satışa sunuyor. Türkiye’de resmi olarak 19 Ağustos 2016 tarihinde satışa çıkılacak olan telefon için şimdiden yeni ipuçları ve özellikler gelmeye başladı.

 • 23
  Nisan 2016

  Kaliteli Sesle ve Müzikle İç İçe: Spigen Alüminyum TEKA® Kulak İçi Kulaklık

  YAZAR : gulenadam

  Eğer Spigen’in koruyucu akıllı telefon ve tablet kılıflarını seviyorsanız büyük olasılıkla yeni kulak içi kulaklıkları da çok hoşunuza gidecektir. Evet, Spigen’in ‘audio’ pazarına sıkı girdiği bir gerçek. Teka Spigen’in Beats’ten esinlenen, alüminyumdan hazırlanmış ve cüzdan dostu bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülmüş ilk kulak içi kulaklığı. Elmas kesimli oluklu alüminyum kenarlar ürünü biraz daha elit gösteriyor.

 • 10
  Nisan 2016

  Spigen F710D 10.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

  YAZAR : gulenadam

  Ürün Tanımı

   

  F710D taşınabilir pil şarj cihazı, 10.000mAH kapasitesi, 2 cihaz birden şarj edebilmek üzere tasarlanmış 1A ve 2.1A USB çıkışı özelliklerini bir araya getiren alüminyum bir güç kaynağıdır. Ekstra kullanışlılık ve uygunluk için LED aydınlatmalı bir durum ekranına ve yerleşik bir fenere sahiptir.

 • 31
  Mart 2016

  Akıllı Telefonlar Kendilerini Koruyacak Kadar Akıllı Değil

  YAZAR : irene

  Teknolojinin gelişmesi sayesinde akıllı telefonlar en yakın arkadaşlarımız oldu. Mail gönderiyoruz, iletişim kuruyoruz, banka hesaplarına girebiliyoruz, sosyal medya elimizin altında, kilo dahi ölçen uygulamaların bulunduğu akıllı telefonlar mevcut.

 • 29
  Mart 2016

  Samsung Galaxy S7 ile Yeni Nesil Bir Macera!

  YAZAR : Uzmanın Yeri

  Akıllı telefon devi geçtiğimiz aylarda Galaxy serisinin yeni amiral gemisi S7 modelini tanıttı. Lansman gerçekleşmeden önce telefon hakkında birçok detay sızmıştı, ancak tanıtımla beraber iddiadan öte geçemeyen teknik özellikler hakkındaki tartışma da kapanmış oldu. 

 • 02
  Nisan 2015

  Passolig Kart & monoFe İşbirliği

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Türk futbolunun yeni dönemi, Passolig dönemi! Hem kulüplere hem de taraftarına büyük fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan Passolig Kart ile Türk futbolu maddi kazancın yanı sıra, tribün huzurunu ve güvenliğini de maksimize ederek yaşanmış olan pek çok olumsuzluğu da geçmişte bırakıyor. 

   

  Passolig Kart ile avantajlar müsabakalar ile sınırlı değil. monoFe ve Passolig Kart arasında yapılan anlaşma ile tüm Passolig Kart sahipleri, monoFe.com'da stoktan aynı gün gönderilen tüm ürünlerde alt limit olmaksızın sepette %25 indirim kazanıyor.

 • 26
  Ocak 2015

  elago® Sade Sofistikasyon!

  YAZAR : Veysel Özgiray

  2002 yılında elago profesyonel tasarım şirketi bir hedefle kuruldu: Sade sofistikasyon.

   

  elago tasarımlarını yaratırken değerlerini konseptlerine yansıtmaya çalışmaktadır: sürekli gelişim, detaylara özen ve kullanışlılık. Sürekli araştırma ve incelemeyle fikirleri ve dizaynları geliştirip düşük fiyatlarla yeni nesil ve en yeni ürünleri sunmayı hedeflemektedir.

 • 23
  Ocak 2015

  ahha Tüm Ürünler!

  YAZAR : Demet Eylem Geban

  ahha! Senin zamanın... 

   

  Hepimiz stil sahibi olmak isteriz. Hepimiz stilimiz için alışveriş yapmak isteriz. Hepimiz isteriz, tarzımızla uyumlu ve onun parçası olabilecek tüm parçalar bizi mükemmele bir adım daha yaklaştırsın. 

   

  Sonunda "doğru şeyi" yakaladığında, "AHHA!" diye bağırmaz mısın? 

   

  ahha tüm ürünler! http://goo.gl/p9fVUM

 • 27
  Aralık 2014

  Plantronics Ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Plantronics 1962'de uçak pilotları için ilk hafif kulaklıkları icat etti. O günden bugüne herkes için kulaklık üretiyor. Kablolu ve kablosuz kulaklıklar; ofiste, evde, dolaşımda, araba kullanırken ya da uçarken kullanacağınız kulaklıklar; masa ve cep telefonları için; VoIP teknolojisi, oyun oynamak ve müzik dinlemek için tasarlanmış kulaklıklar yapıyor.

 • 24
  Aralık 2014

  Spada Ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Teknoloji aksesuarlarında kalite ve sadelik, üstün Alman teknolojisi ile buluştu. Dünya'da yüksek kalite TPU kılıf (Thermo Plastic Unit) denilince akla gelen ilk isim Spada; taşınabilir batarya, temperli cam ekran koruyucu ve data kablosu ürünleri ile beraber monoFe.com vitrininde yerini aldı!

   

  http://goo.gl/28wCT8

 • 23
  Aralık 2014

  Matraş Ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Bugün Türkiye ve dünyada deri sanayiciliğine ismini altın harflerle yazdıran Matraş, yılların verdiği deneyim ve geleneksel Matraş kalitesi ile monoFe.com'da satışta!

   

  http://goo.gl/0MQ03o

 • 02
  Eylül 2014

  iPhone 6 Kılıfları monoFe.com'da Peşin Fiyatına 6 Taksitle Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Apple merakla beklenen iPhone 6 lansmanını 9 Eylül'de yapmayı planlıyor. Spigen'in lansman öncesi duyurduğu iPhone 6 kılıfları, monoFe.com'da peşin fiyatına 6 taksitle satışta!

   

  http://www.monofe.com/urunler.php?act=search&q=spigen+iphone+6

 • 20
  Ağustos 2014

  iPhone 6 İçin Hazır Mısınız?

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  iPhone 6 Söylentileri

   

  iPhone 6 bugüne kadar piyasaya çıkmış en geniş ekrana sahip iPhone olabilir. Akıllı telefonlarda gözlemlenen boyut artışına paralel olarak iPhone kullanıcılarının da bu yöndeki talepleri artmaya başladı. 

 • 08
  Ağustos 2014

  HEX Ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  "Music originally brought" kurucuları Dan Maravilla ve Trent Valladares, 1980'lerin ortalarına kadar Güney Kaliforniya'da birlikte yaşayan iki gençti. Müzisyenler ve grup elemanlarıyla, sanatlarını daha da ileriye, Los Angeles club sahnelerine kadar taşıdılar. Müzik tarzları; eclectic, mixing alternatif, jazz, funk, fusion, soul, rock'tı ve her zaman kuralların dışında olanı yaratmak istediler.

 • 18
  Haziran 2014

  Beklenen Spigen Samsung Galaxy S5 Slim Armor CS Yakında Stoklarımızda!

  YAZAR : Unidentified

  Samsung Galaxy S5 için ürettiği Slim Armor CS serisi şık telefon kılıfının arkasında sizi müthiş bir sürpriz bekliyor. Spigen Slim Armor CS, sert polikarbonat çerçevesine entegre ettiği kayar kapak ile arka yüzeyinde 2 adet kartınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz bir alan yaratıyor. Kompakt ve incecik tasarımıyla size özgürlük vaad eden ürün, tarzıyla da telefonunuzu korumanın bir adım önüne geçiyor.

 • 30
  Mayıs 2014

  İstanbul içi Ekspres Aynı Gün Teslimat monoFe.com'da!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Ekspres Teslimat, İstanbul içi siparişleriniz için “Aynı Gün Teslimat” hizmetimize verilen addır. Bu hizmet sadece İstanbul içindeki merkez ilçe ve semtlere verilmektedir. Uzak ilçelere EKSTRA hizmet bedeli alınmaktadır. Bu gibi özel durumlarda sizinle iletişime geçilmektedir.

 • 29
  Mart 2014

  Koruma Mı? Tarz Mı? Bizce İkisi De...

  YAZAR : Unidentified

  Teknoloji her geçen gün bizleri şaşırtmaya ve adeta ışık hızında gelişmeye devam ediyor. Hayatımızın her noktasında temas halinde olduğumuz ürünler, gitgide daha akıllı hale gelmeye başladı. Bundan yıllar önce kullandığımız cep telefonları, günümüzde kullanılanlara göre darbelere ve dış etkenlere karşı çok daha dayanıklıydı. 

 • 28
  Mart 2014

  iBattz ürünleri Türkiye'de monoFe.com'da!

  YAZAR : Unidentified

  Son zamanlarda cafelerde, restoranlarda, ofislerde ve hatta neredeyse priz olan her yerde telefonunu şarja takmış, kısacık kablosunun yettiği kadar özgürlüğe sahip, bıkmış bir surat ifadesiyle, telefonunu bir parça da olsa şarj etmeye çalışan insanlar görmeye alışır olduk.

 • 12
  Mart 2014

  monoFe'de American Express ile Ödeme Dönemi Başladı!

  YAZAR : Demet Eylem Geban

  Online işlemlerde kullanılan 3D Secure kimlik doğrulama yapısının American Express'deki karşılığı olan Safekey 3D yapısı 12.03.2014 tarihi itibari ile yayına alınmıştır.

 • 04
  Mart 2014

  monoFe’de Kapıda Ödeme ile Alışveriş Dönemi Başladı!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Hepimizin yıllardır cüzdanlarında taşıdığı kredi kartları, sanal ortamda alışverişin artık olmazsa olmazı değil. monoFe olarak kredi ve banka kartlarını sanal ortamda kullanmak istemeyenler için biz de üzerimize düşeni yaptık ve teslimatta "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneğini, hemen ardından da "Kapıda Kredi Kartı ile Nakit Ödeme" seçeneğini kullanıcılarımıza sunduk. 

 • 12
  Aralık 2013

  İstanbul Film Müzikleri Orkestrası

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  İstanbul Film Müzikleri Orkestrası - ifmo İTÜ Mustafa Kemal Amfisi'nde 7 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirdiği konserinde monoFe tarafından özel olarak hazırlanan RGB Şerit LED ürünleri kullanıldı.

 • 23
  Temmuz 2013

  Spigen SGP Türkiye

  YAZAR : Alexander Kowalski

  Dünyanın en çok satan cep telefonu aksesuar ve koruma kılıfı markalarından biri olan Spigen SGP'nin tüm modelleri stoktan, aynı gün gönderim imkanı ve peşin fiyatına taksit fırsatıyla monoFe.com'da..

   

  http://www.monofe.com/urunler.php?act=search&q=Spigen+Sgp

 • 13
  Şubat 2013

  American Express'le Müşteri Memnuniyeti

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Dünyada en prestijli markalar arasında yer alan ve Türkiye'de sadece Garanti Bankası tarafından sunulan American Express kredi kartları, sahiplerine bir çok ayrıcalık sağlarken American Express üyesi işyerlerinde fırsatlar sunmaya devam ediyor.

 • 24
  Ocak 2013

  Çocuklar Gülsün Diye!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  İhtiyacı olan 100 kardeşimize teslim edilmek üzere "Çocuklar Gülsün Diye Derneğine" gönderilen kırtasiye setlerimiz yerine ulaştı. Sinop Durağan Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu'na yönlendirilen kırtasiye setleri ile çocuklara hak ettikleri sevinci yaşattı. 

 • 26
  Ocak 2012

  İade Şartları

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  monoFe olarak %100 iade/değişim garantisi veriyoruz.

   

  Hangi sebeple olursa olsun satın aldığınız ürünü/ürünleri teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilir ya da stokta olan farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

 • 26
  Ocak 2012

  İletişim

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  monoFe ile ilgili herhangi bir konuda bilgi almak, istek öneri veya şikayetler için aşağıdaki e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 • 26
  Ocak 2012

  Sık Sorulan Sorular

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Nelere Dikkat Etmeliyim ?

  Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

 • 26
  Ocak 2012

  Üyelik Sözleşmesi

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  1. Taraflar

   

  a) www.monoFe.com  internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Bağdat Cad. No.41/78-79 Kadıköy İstanbul adresinde mukim monoFe Teknoloji Hiz.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle “monoFe” olarak anılacaktır).
   

  b) www.monoFe.com  internet sitesine üye olan internet kullanıcısı ("Üye")

 • 26
  Ocak 2012

  Teslimat Bilgileri

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Tüm siparişler standart olarak Türkiye'deki ofisimizden gönderilir.

 • 26
  Ocak 2012

  Garanti Koşulları

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Satın almış olduğunuz ürün, elinize ulaşma tarihinden itibaren ilk 15 (onbeş) gün içerisinde hiç kullanmadan arızalanmış veya kutudan arızalı çıkmış ise; İade şartları bölümünde anlatıldığı şekilde gönderilmelidir.

 • 25
  Ocak 2012

  Hakkımızda

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Dünyanın Teknoloji Aksesuarları...

  2012 yılında, İstanbul Bağdat Caddesi'nde, pazara değer katmak, internet kullanıcılarının teknoloji ve teknoloji aksesuarları ihtiyaçlarını En Hızlı şekilde karşılamak ve alışverişlerini heyecana dönüştürmek için yola çıktık.

BLOG HAKKINDA | ENGLISH

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...


...devamı
SON YAZILAR
monoFe'yi Takip Edin
ETİKETLER
#kişiselverilerinkorunmasıkanunu #monofe #monofe #çerezpolitikası #gizlilikpolitikası #monofe #referanslarımız #ipad #monoFe #monofeblog #ipadkılıf #ipad10.2kılıf #ipad10.2 #appleipad teknolojiblog #blog #ipadekrankoruyucu #kılıf #iOS13 #iOS13blog #iOS13bilmenizgerekenler #iOS13hakkında #monoFe #blog #monoFeblog #appleblog #appleiOS13