45 SANİYE
59 DAKİKA
12 SAAT
AYNI GÜN KARGO İÇİN KALAN SÜRE
 • 26
  Temmuz 2017

  Koşu Kol Bandı Hakkında Kısa Bir İnceleme

  YAZAR : Nur Kayalı

  Koşu kol bandı, spor yapanların vazgeçilmezi haline gelmeye başladı. Sağladığı birçok fayda bunda etkili oldu elbette. Egzersiz, yürüyüş, jogging, spor salonu, koşu veya diğer sporlar için ideal bir kullanımı var. O halde gelin bu aksesuar hakkında birkaç not paylaşalım.

 • 25
  Temmuz 2017

  Araç İçi Telefon Tutucu Çeşitleri

  YAZAR : Nur Kayalı

  Cep telefonu tutucu, kullanıcının eller serbest şekilde telefonunu kullanmasına ve seyir halinde güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan bir cihazdır. Bunun seçimi, kullanıcının telefonunun boyutuna, ürünle beraber gelen aksesuarlara, kullanım alanına göre değişebilir. Yanı sıra kullanımının kolay olması aranan bir özelliktir.

 • 24
  Temmuz 2017

  Nokia 8 Size Ne İfade Ediyor?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Nokia yeni sahibi HMD Global, giriş seviyesi ve orta seviyedeki Nokia Android telefonlarını piyasaya sürdü: Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6. Şimdi sıra kayıp olan amiral gemisi modelinde. Bazıları resmi Nokia web sitesinde (daha sonra hızlı bir şekilde yerinden kaldırıldı) bu yeni cihazı tespit ettiler, yani en azından söylentinin doğru olduğuna dair bir işaret var: Nokia 8 resmi adı olacak ve yakında piyasaya sürülecek.

 • 20
  Temmuz 2017

  Ekran Koruyucu Kullanmak İçin 8 Geçerli Neden

  YAZAR : Nur Kayalı

  Akıllı telefonların yüksek maliyeti sebebiyle telefonların değerini korumada ekran koruyucuların rolü tartışılmaz hale geldi. Birçok cep telefonunun ekranı, en savunmasız alanlarından biri olduğu için bu ürünler, önemli rol oynuyor.

  Bunlar, cihazın düzenli kullanımını etkilemeyen, kağıttan ince, şeffaf plastik film veya temperli bir cam malzemeden yapılır ve kullanıcıların, çoğunlukla, telefonlarında bile olduğunu bile fark etmeyecekleri kadar şeffaftır. Daha önceki nesil ekran koruyucuları, kullanıcıyı ölçeklendirmek için manuel olarak kesmelerini gerektirirken, daha yeni sürümler her bir hücresel aygıta uyacak şekilde özel olarak yapılandırılmış olup daha uzun vadeli koruma sağlar.

 • 19
  Temmuz 2017

  Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nedir? Uygulama Alanları Nelerdir?

  YAZAR : Nur Kayalı

  1992'deki gerilim filmi The Lawnmower Man'de, Pierce Brosnan'ın sanal bir dünyayı dolaşmasından sonra, sanal gerçeklik veya VR, büyük bir değişim olarak lanse edildi.Fakat, VR teknolojisi o zamandan beri pek fazla ayakta duramadı ve kısa sürede ortadan kayboldu.Yine de tüm dünyada bu konuda çalışmalar bitmedi. Ve nihayetinde VR için ikinci bir evre başladı. 

 • 18
  Temmuz 2017

  Akıllı Bileklikler Üzerine Kısa Bir İnceleme

  YAZAR : Nur Kayalı

  Sayısallaştırılmış benlik hareketiyle tanışın.

  Fitbit veya UP bilekliği duymuş olabilirsiniz. Günün her saatinde yüksek teknolojili bir adım sayar gibi adımlarınızı ölçüyor ve ilerlemenizi akıllı telefonunuzda bir grafik olarak gösteriyor.

 • 17
  Temmuz 2017

  Stylus Kalem Nedir? Nasıl Çalışır?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Stylus Kalem, şekil olarak kaleme benzeyen ancak kağıt yerine dokunmatik ekran teknolojisine sahip, tablet ve bilgisayar ekranları üzerinde çalışan işaretleme aracıdır.

 • 14
  Temmuz 2017

  Suya Dayanıklı ve Su Geçirmezlik Arasındaki Fark Nedir?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Suya Dayanıklılık ve Su Geçirmezlik Arasındaki Fark Nedir?

   
  Cep telefonlarımız ve elektronik cihazlarımız bize en önemli bilgileri taşıyor. Bunlar ne yazık ki, darbelere, çizilmelere ve suya duyarlı. Suya maruz kalmış telefonlar, tabletler, kameralar arızalanabilir, kapanabilir ve yedeklemeniz yoksa çok zor duruma düşebilirsiniz.
   
  Su geçirmez hale getirilmiş koruyucu çok fazla kılıf var. Suya dayanıklı hale getirilmiş aksesuarlar da var ve ikisi arasındaki farkı bilmek önemli.
 • 13
  Temmuz 2017

  Selfie Çubuğunu Kim İcat Etti?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Selfie çubuğu her yerde karşımıza çıkıyor. Peki ama bu teknoloji ürünü nereden çıktı?

 • 12
  Temmuz 2017

  Taşınabilir Batarya İle İlgili Bilmeniz Gereken 7 Gerçek!

  YAZAR : Nur Kayalı

  1.Kapasite Ne Demektir?

  Taşınabilir bataryalar (güç bankası), farklı boyutlarda gelir ve mAh rakamı, pillerin toplam kapasitesini gösterir. Diğer bir deyişle, taşınabilir batarya ne kadar mAh içeriyorsa o kadar enerjisi fazladır. Bir örnek vermek gerekirse; iPhone 6 Plus, 2915mAh pil kapasitesine sahiptir, bu yüzden tam şarj olmasını isterseniz telefonunuzun kapasitesinden daha fazla mAh olan bir taşınabilir bataryaya sahip olmanız gerekir.

 • 11
  Temmuz 2017

  Samsung Galaxy Note 8’de Bizi Neler Bekliyor?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Tahminleri

  Son birkaç haftadır, Berlin'deki IFA fuarında (Eylül 1-6) ve Ağustos ayında New York'ta Note 8'in piyasaya çıkacağı, söylentiler arasında dolaşıp durdu. 

 • 10
  Temmuz 2017

  iPhone 8 İçin Bizi Neler Bekliyor?

  YAZAR : Nur Kayalı

  Yeni nesil Apple akıllı telefon serisinde iPhone 8 gündemde. Bu sefer, iPhone 7S'de bulunmayan, tasarımdaki değişiklikleri göreceğiz. Ayrıca iPhone 8'in 2018'de öne çıkmasını sağlayacak yeni işlevleri ve diğer harika özelliklerini de inceleyeceğiz.

 • 08
  Temmuz 2017

  USB Kablo Çeşitleri

  YAZAR : Nur Kayalı

  Evrensel seri veri yolu (USB), bilgisayarlar ve çevresel aygıtlar arasındaki bağlantıları kolaylaştırmak amacıyla 1990'lı yıllarda geliştirilmiştir. Pek çok platform ve işletim sistemi ile uyumluluğu, düşük uygulama maliyeti ve kullanım kolaylığı nedeniyle yaygınlaşmıştır.

 • 10
  Ağustos 2016

  Samsung Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor!

  YAZAR : hernameisebru
  Akıllı telefon piyasasında lider firmalardan biri olan Samsung, her geçen gün çıkardığı akıllı cihazlarıyla geçmişten bu yana epey ilgi görüyor.  Üst seviye akıllı telefon piyasasında öncü kabul edilen Samsung, geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıttığı Samsung Galaxy Note 7 cihazını önümüzdeki hafta satışa sunuyor. Türkiye’de resmi olarak 19 Ağustos 2016 tarihinde satışa çıkılacak olan telefon için şimdiden yeni ipuçları ve özellikler gelmeye başladı. 

  Samsung Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor!

  Akıllı telefon piyasasında lider firmalardan biri olan Samsung, her geçen gün çıkardığı akıllı cihazlarıyla geçmişten bu yana epey ilgi görüyor.  Üst seviye akıllı telefon piyasasında öncü kabul edilen Samsung, geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıttığı Samsung Galaxy Note 7 cihazını önümüzdeki hafta satışa sunuyor. Türkiye’de resmi olarak 19 Ağustos 2016 tarihinde satışa çıkılacak olan telefon için şimdiden yeni ipuçları ve özellikler gelmeye başladı.
 • 23
  Nisan 2016

  Kaliteli Sesle ve Müzikle İç İçe: Spigen Aluminum TEKA® Kulak İçi Kulaklık

  YAZAR : gulenadam

  Eğer Spigen’in koruyucu akıllı telefon ve tablet kılıflarını seviyorsanız, büyük olasılıkla yeni kulak içi kulaklıları da çok hoşunuza gidecektir. Evet, Spigen’in ‘audio’ pazarına sıkı girdiği bir gerçek. Teka Spigen’in Beats’ten esinlenen, alüminyumdan hazırlanmış ve cüzdan dostu bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülmüş ilk kulak içi kulaklığı. Elmas kesimli oluklu alüminyum kenarlar ürünü biraz daha elit gösteriyor.

 • 10
  Nisan 2016

  Spigen F710D 10.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

  YAZAR : gulenadam
  Ürün Tanımı

  F710D taşınabilir pil şarj cihazı, 10.000mAH kapasitesi, 2 cihaz birden şarj edebilmek üzere tasarlanmış 1A ve 2.1A USB çıkışı özelliklerini bir araya getiren alüminyum bir güç kaynağıdır. Ekstra kullanışlılık ve uygunluk için LED aydınlatmalı bir durum ekranına ve yerleşik bir fenere sahiptir.
 • 31
  Mart 2016

  Akıllı Telefonlarını Kendilerini Koruyacak Kadar Akıllı Değil

  YAZAR : irene
  Teknolojinin gelişmesi sayesinde akıllı telefonlar en yakın arkadaşlarımız oldu. Mail gönderiyoruz, iletişim kuruyoruz, banka hesaplarına girebiliyoruz, sosyal medya elimizin altında, kilo bile ölçen uygulamaların bulunduğu akıllı telefonlar mevcut. 
 • 29
  Mart 2016

  Samsung Galaxy S7 ile Yeni Nesil Bir Macera!

  YAZAR : Uzmanın Yeri

  Akıllı telefon devi geçtiğimiz aylarda Galaxy serisinin yeni amiral gemisi S7 modelini tanıttı. Lansman gerçekleşmeden önce telefon hakkında birçok detay sızmıştı ancak tanıtımla beraber iddiadan öte geçemeyen teknik özellikler hakkındaki tartışma da kapanmış oldu. 

 • 02
  Nisan 2015

  Passolig Kart & monoFe İşbirliği

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Türk furbolunun yeni dönemi, Passolig dönemi! Hem klüplere hem de taraftarına büyük fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan Passolig Kart ile Türk furbol maddi kazancın yanı sıra, tribün huzurunu ve güvenliğini de maksimize ederek, yaşanmış olan pek çok olumsuzluğu da geçmişte bırakıyor. 

  Passolig Kart ile avantajlar müsabakalar ile sınırlı değil. monoFe ve Passolig Kart arasında yapılan anlaşma ile tüm Passolig Kart sahipleri, monoFe.com'da stoktan aynı gün gönderilen tüm ürünlerde alt limit olmaksızın sepette %25 indirim kazanıyor.

 • 26
  Ocak 2015

  elago® Sade Sofistikasyon!

  YAZAR : Veysel Özgiray
  2002 yılında elago profesyonel tasarım şirketi bir hedefle kuruldu: Sade sofistikasyon. 

  elago tasarımlarını yaratırken, değerlerini konseptlerine yansıtmaya çalışmaktadır: sürekli gelişim, detaylara özen ve kullanışlılık. Sürekli araştırma ve incelemeyle fikirleri ve dizaynları geliştirip, düşük fiyatlarla yeni nesil ve en yeni ürünleri sunmayı hedeflemektedir.
 • 23
  Ocak 2015

  ahha tüm ürünler!

  YAZAR : Demet Eylem Geban
  ahha! Senin zamanın... 
   
  Hepimiz stil sahibi olmak isteriz. Hepimiz stilimiz için alışveriş yapmak isteriz. Hepimiz isteriz, tarzımızla uyumlu ve onun parçası olabilecek tüm parçalar bizi mükemmele bir adım daha yaklaştırsın. 
   
  Sonunda "doğru şeyi" yakaladığında, "AHHA!" diye bağırmaz mısın? 
   
  ahha tüm ürünler! http://goo.gl/p9fVUM
 • 27
  Aralık 2014

  Plantronics ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir
  Plantronics 1962'de uçak pilotları için ilk hafif kulaklıkları icat etti. O günden bugüne herkes için kulaklık üretiyor. Kablolu ve kablosuz kulaklıklar; ofiste, evde, dolaşımda, araba kullanırken ya da uçarken kullanacağınız kulaklıklar; masa ve cep telefonları için; VoIP teknolojisi, oyun oynamak ve müzik dinlemek için tasarlanmış kulaklıklar yapıyor.
 • 24
  Aralık 2014

  Spada ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Teknoloji aksesuarlarında kalite ve sadelik, Üstün Alman Teknolojisi ile buluştu. Dünya'da yüksek kalite TPU kılıf (Thermo Plastic Unit) denilince akla gelen ilk isim Spada, taşınabilir batarya, temperli cam ekran koruyucu ve data kablosu ürünleri ile beraber monoFe.com vitrininde yerini aldı!

  http://goo.gl/28wCT8

 • 23
  Aralık 2014

  Matraş ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Bugün Türkiye ve Dünyada deri sanayiciliğine ismini altın harflerle yazdıran Matraş, yılların verdiği deneyim ve geleneksel Matraş kalitesi ile monoFe.com'da satışta!

  http://goo.gl/0MQ03o

 • 02
  Eylül 2014

  iPhone 6 kılıfları monoFe.com'da Peşin Fiyatına 9 Taksitle Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Apple merakla beklenen iPhone 6 lansmanını 9 Eylül'de yapmayı planlıyor. Spigen'in lansman öncesi duyurduğu iPhone 6 kılıfları monoFe.com'da Peşin Fiyatına 9 Taksitle Satışta!

   
 • 20
  Ağustos 2014

  iPhone 6 için hazır mısınız?

  YAZAR : Doğan Tekdemir
  iPhone 6 Söylentileri
   
  iPhone 6 bugüne kadar piyasaya çıkmış en geniş ekrana sahip iPhone olabilir. Akıllı telefonlarda gözlemlenen boyut artışına paralel olarak, iPhone kullanıcılarının da bu yöndeki talepleri artmaya başladı. 
 • 08
  Ağustos 2014

  HEX ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  "Music originally brought" kurucuları Dan Maravilla ve Trent Valladares, 1980'lerin ortalarına kadar Güney Kaliforniya'da birlikte yaşayan iki gençti. Müzisyenler ve grup elemanlarıyla, sanatlarını daha da ileriye, Los Angeles club sahnelerine kadar taşıdılar. Müzik tarzları; eclectic, mixing alternatif, jazz, funk, fusion, soul, rock'tı ve her zaman kuralların dışında olanı yaratmak istediler.

 • 18
  Haziran 2014

  Beklenen Spigen Samsung Galaxy S5 Slim Armor CS Yakında Stoklarımızda!

  YAZAR : Unidentified
  Spigen, yine yaza damgasını vuracak bir tasarımla Temmuz ayında kullanıcılarını sevindirecek. Samsung Galaxy S5 için ürettiği Slim Armor CS serisi şık telefon kılıfının arkasında sizi müthiş bir sürpriz bekliyor. Spigen Slim Armor CS, sert polikarbonat çerçevesine entegre ettiği kayar kapak ile arka yüzeyinde 2 adet kartınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz bir alan yaratıyor. 
 • 30
  Mayıs 2014

  İstanbul içi Ekspres Aynı Gün Teslimat monoFe.com'da!

  YAZAR : Doğan Tekdemir
  Ekspres Teslimat, İstanbul içi siparişleriniz için “Aynı gün Teslimat” hizmetimize verilen addır. Bu hizmet sadece İstanbul içindeki merkez ilçe ve semtlere verilmektedir. Uzak ilçelere EKSTRA Hizmet bedeli alınmaktadır. Bu gibi özel durumlarda sizinle iletişime geçilmektedir.
 • 29
  Mart 2014

  koruma mı? tarz mı? bizce ikisi de...

  YAZAR : Unidentified

  Teknoloji her geçen gün bizleri şaşırtmaya ve adeta ışık hızında gelişmeye devam ediyor. Hayatımızın her noktasında temas halinde olduğumuz ürünler git gide daha akıllı hale gelmeye başladı. Bundan yıllar önce kullandığımız cep telefonları, günümüzde kullanılanlara göre darbelere ve dış etkenlere karşı çok daha dayanıklıydı.

 • 28
  Mart 2014

  iBattz ürünleri Türkiye'de monoFe.com'da!

  YAZAR : Unidentified
  Son zamanlarda cafelerde, restoranlarda, ofislerde ve hatta neredeyse priz olan her yerde telefonunu şarja takmış, kısacık kablosunun yettiği kadar özgürlüğe sahip, bıkmış bir surat ifadesiyle, telefonunu bir parça da olsa şarj etmeye çalışan insanlar görmeye alışır olduk.
 • 12
  Mart 2014

  monoFe'de American Express ile Ödeme Dönemi Başladı!

  YAZAR : Demet Eylem Geban

  Online işlemlerde kullanılan 3D Secure kimlik doğrulama yapısının, American Express'deki karşılığı olan Safekey 3D yapısı 12.03.2014 tarihi itibari ile yayına alınmıştır.

 • 04
  Mart 2014

  monoFe’de Kapıda Ödeme ile Alışveriş Dönemi Başladı!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Hepimizin yıllardır cüzdanlarında taşıdığı kredi kartları, sanal ortamda alışverişin artık olmazsa olmazı değil. monoFe olarak kredi ve banka kartlarını sanal ortamda kullanmak istemeyenler için biz de üzerimize düşeni yaptık ve teslimatta "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneğini, hemen ardından da "Kapıda Kredi Kartı ile Nakit Ödeme" seçeneğini kullanıcılarımıza sunduk. 

 • 12
  Aralık 2013

  İstanbul Film Müzikleri Orkestrası

  YAZAR : Doğan Tekdemir
  İstanbul Film Müzikleri Orkestrası - ifmo İTÜ Mustafa Kemal Amfisi'nde 7 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirdiği konserinde...
 • 23
  Temmuz 2013

  Spigen SGP Türkiye

  YAZAR : Alexander Kowalski
  Dünya'nın en çok satan cep telefonu aksesuar ve koruma kılıfı markalarından biri olan Spigen SGP, tüm modelleri Stoktan Aynı Gün Gönderim imkanı ve peşin fiyatına taksit fırsatıyla monoFe.com'da..

  http://www.monofe.com/urunler.php?act=search&q=Spigen+Sgp
 • 13
  Şubat 2013

  American Express'le Müşteri Memnuniyeti

  YAZAR : Doğan Tekdemir
  Dünyada en prestijli markalar arasında yer alan ve Türkiye'de sadece Garanti Bankası tarafından sunulan American Express kredi kartları, sahiplerine bir çok ayrıcalık sağlarken aynı zamanda bu kişileri American Express üyesi işyerlerinde fırsatlar sunmaya devam ediyor.
 • 24
  Ocak 2013

  Çocuklar Gülsün Diye!

  YAZAR : Doğan Tekdemir
  İhtiyacı olan 100 kardeşimize teslim edilmek üzere "Çocuklar Gülsün Diye Derneğine" gönderilen kırtasiye setlerimiz yerine ulaştı. Sinop Durağan Çocuklar Gülsün Diye Anaokuluna yönlendirilen kırtasiye setleri ile çocuklara hak ettikleri sevinci yaşattı. 
BLOG HAKKINDA
Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...
...devamı
SON YAZILAR
monoFe'yi Takip Edin
ETİKETLER
#koşukolbandı #kolbandı #araçiçitelefontutucu #telefontutucu #telefon #carmount #nokia8 #nokia #hmdglobal #android #ekrankoruyucu #koruyucu #ekran #monoFe #monoFeblog #ekranfilmi #ekrancamı #glas.tr #screenprotector #telefoncamı #ekrancamı #Privacyekrancamı #temperlitelefoncamı #sanalgözlük #sanalgerçeklikgözlüğü #vrgözlük #vrglasses #monoFe #monoFeblog