Yeni Apple iPhone 14 Serisi Söylentileri Ve iPhone 14 Kılıf Önerisi
25
Temmuz 2022
Gizem Güner

Temmuz 2022'de Apple'ın en son iPhone yazılım güncellemesi iOS 16'nın beta sürümünü gördük, peki ya yeni iPhone modelleri? Çıkış tarihine birkaç ay kalsa da iPhone 14 serisiyle ilgili dedikodular şimdiden yayılmaya başladı. Bu blog yazımızda sizin için iPhone 14 serisi ile ilgili tüm söylentileri bir araya getirdik. 

Apple WWDC 2022 Etkinliği Hakkında
08
Haziran 2022
Gizem Güner

Apple tarafından düzenlenen WWDC, Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı anlamına gelir. Geliştiriciler etkinliğin merkezinde yer alırken, aynı zamanda Apple yeni yazılım güncellemelerini ve yeni Mac’lerini basına ve dünyaya duyurmak için kullandığı yılın en büyük etkinliklerinden biridir.

 

WWDC yazılımla ilgilidir, bu nedenle Apple'ın iPhone, iPad, Mac, Apple TV, HomePod ve Apple Watch için yaklaşan yeni işletim sistemi güncellemelerinin anlatılmaktadır. Bu güncellemeler daha sonra geliştiricilere test edilecek bir beta olarak yayınlanacak, ardından birkaç hafta sonra genel bir beta başlayacak. Sonunda yeni yazılım sonbaharda herkesin indirmesi için hazır olacak (genellikle iOS için Eylül ve macOS için Ekim ayladır).

Medya Oynatıcısı Nedir?
12
Mayıs 2022
Gizem Güner

Yeni nesil bir akıllı televizyon almadan da artık medya oynatıcıları ile televizyonunuzu akıllı hale getirebilirsiniz. Medya oynatıcısı modelleri Netflix, HBO Max, Disney Plus ve diğer hizmetlerden en sevdiğiniz programları ve filmleri televizyonunuzda izlemenin en uygun maliyetli yoludur. 

 

Medya oynatıcı modelleri, bir TV veya A/V alıcısındaki HDMI bağlantı noktasına takılan ve mobil cihazlardan, bilgisayarlardan veya İnternet'ten kablosuz olarak dijital medyayı kabul eden küçük bir film akış cihazıdır. Akış çubukları, akış kutuları, medya oynatıcılar ve daha pek çok adla anılırlar, ancak hepsi aynı şeyi yapar. HDMI aracılığıyla televizyona takılır ve internete bağlanır, böylece zengin içerikler televizyonunuzda. Birçoğu ayrıca diğer APP uygulamalarını ve hatta oyunları çalıştırma yeteneğine de sahiptir. Tipik akıllı televizyon ile karşılaştırıldığında, medya oynatıcıları daha çok uygulama seçeneklerine, daha hızlı performansa sahip olma eğilimindedirler.

Thunderbolt 4.0 ve USB 4.0 Arasındaki Fark Nedir?
23
Nisan 2022
Gizem Güner

Thunderbolt bağlantı noktası, dizüstü bilgisayarlar söz konusu olduğunda son on yılda en hızlı ve en çok yönlü bağlantı noktası olmuştur. Thunderbolt, Intel tarafından Apple'ın yardımıyla geliştirilen bir teknolojidir. Bu bir teknik özellikten çok bir markadır. Intel 2011'den beri Ultrabook’larla Thunderbolt teknolojisini daha da ileriye taşıyor ve CES 2020 sırasında Thunderbolt 4.0’ü duyurdu. Tek bir Thunderbolt 4.0 kablo bağlantısı, cihazlara güç verip şarj etme ve harici monitörlere video görüntüleme yüksek hızlı veri aktarımı yapabilir.

Mükemmele çok yakın Samsung Galaxy S22 Serisi İncelemesi
11
Mart 2022
Cansu Öztaşkın

2020 yılında Interbrand Best Global Brans'da yer alan araştırmalara göre en iyi 5 şirket arasında yer alan Samsung, dünya trendlerini yakından takip ederek her yıl takipçilerine farklı deneyimler sunabilmek için tasarımları ve işlevselliği ile yeni cihazlar satışa sunmaktadır. 

 

İlk olarak 5G teknolojisine sahip amiral gemisi serisi olan Galaxy S20 serisini ardından Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold 2 cihazlarını satışa sunmuştur. Şimdilerde yeni piyasaya sürülen Galaxy S22 serisinin ince ve şık tasarımı harika renk tasarımları ile görsel bir şölen oluşturuyor.  Samsung takipçileri için oldukça heyecan uyandıran bu serinin ön satışları başlamış durumda.  Detaylandırmak gerekirse Samsung Galaxy S22 serisini yakından incelemeye başlayalım. 

Kurumsal Bilgiler
...
monoFe BLOG Hakkında...

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...

SON Eklenenler
monoFe'yi Takip Edin

monoFe, işin mutfağı, monoFe Teknoloji, monoFe Blog, E-Ticaret, Aynı Gün Kargo, Kargo Bedava, Seo, Pazarlama, iPhone, Apple, Samsung, İndirimli Ürünler, Stoktan Kargo, 3D Secure, %100 Mutlu Müşteri, Müşteri Memnuniyeti, Tüm Ürünlerde Aynı Gün Kargo