Yeni Apple 10.2 inç iPad (7. Nesil) İncelemesi ve iPad 10.2 inç (7. Nesil) Kılıf Önerisi
04
Kasım 2019
Gizem Güner

Apple, 10 Eylül 2019'da 7. nesil iPad'i, Cupertino, CA'daki Steve Jobs Tiyatrosu'nda düzenlenen yıllık etkinliğinin açılış konuşmasında duyurdu. Apple'ın yeni 10.2 inçlik iPad'i, iş dünyasına hitap edecek bir çok özellik içeriyor. iPad ayrıca, artan verimlilik ve kullanılabilirlik için popüler Apple çevre birimleri (Akıllı Klavye ve Apple Pencil(1.Nesil)) ile uyumlu. Apple'ın yeni iPadOS'u ve aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse iki milyon uygulamanın bir araya geldiği iPad 7.Nesil , kullanıcılara işlerinde aktif kalma, harika okumalara katılma, seyahat ederken eğlenme, ya da her şeyden önce tüm gün boyunca dayanabilen pil ömrü sunuyor.

iOS 13 Hakkında Bilmeniz Gerekenler
09
Haziran 2019
Gizem Güner

Apple, iOS işletim sisteminin en yeni sürümü olan iOS 13'ü 3 Haziran'da 2019 Geliştiriciler Konferansı'nın açılış etkinliğinde tanıttı. İlk olarak, Apple iOS 12'de piyasaya sürdüğü optimizasyon trendini sürdürerek iOS 13'ü her zamankinden daha hızlı ve daha verimli hale getirdi. iOS 13'ün piyasaya sürülmesiyle birlikte Apple, iPad'ler için de iPadOS adlı yeni bir işletim sistemini duyurdu. iPadOS, iPad Air 2 ve sonrası, tüm iPad Pro modeller, iPad 5. nesil ve üstü ve iPad mini 4 ve üstü için iOS 13 ise iPhone 6s ve sonrası cihazlar ile uyumlu.  iOS 13 için Apple, iPhone 6S'den daha eski cihazlar için desteği bırakıyor. Genel olarak 1GB RAM'e sahip herhangi bir eski nesil cihaz artık yeni güncellemeleri desteklemeyecek. iOS 13'de kapsanan öğeler arasında Dark Mode , yeni iOS fotoğraf ve video düzenleme özellikleri, oldukça geliştirilmiş bir Dosya uygulaması ve çok daha fazlası var.  iOS 13 özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam etmenizi öneririz.

Babalar Günü Teknolojik Hediye Önerileri
31
Mayıs 2019
Gizem Güner

Babanız teknoloji meraklısı mı? Babalar Günü için bu yıl babanıza ne alacağınızı mı merak ediyorsunuz? Bu blog da size yardımcı olabilmek adına bahsettiğimiz teknoloji hediyeleri beceri, işlevsellik ve fiyat bakımından farklılık göstebilirler, ancak hepsinin ortak bir özelliği var, babanızın hayatını çok daha kolaylaştırmak. İşte sevgili babanızın yüzünü gülümsetecek beş akıllı cihaz.

2019 yılının En İyi GoPro Aksesuarları
31
Mayıs 2019
Gizem Güner

GoPro'nuzu seyahatlerinizde yanınıza aldığınızda, asıl soru şu: “Başka neye ihtiyacım var?”  GoPro kameralarında, her biri farklı bir amaca hizmet eden onlarca ve yüzlerce farklı aksesuar var. Seçimlerinizde yardımcı olabilmek için seyahat için en iyi GoPro aksesuarını bu blog da bir araya getirdik.

Teknolojik Annelere Teknolojik Hediye Önerileri
04
Mayıs 2019
Gizem Güner

Anneler Günü 12 Mayıs 2019 Pazar günü. Takviminizde işaretleyin, çünkü saat geçiyor ve kalan alışveriş günleri hızla geçiyor. Bu Anneler Gününde, çiçeklerin ve tatlıların ötesine geçin ve annenizin hayatını kolaylaştıracak bir teknoloji armağanı verin. 

 

Annelerin sevebileceği 4 teknoloji ürününü sizler için bu blogda topladık. İşte Anneler Günü için teknoloji hediye fikirleri:

Kurumsal Bilgiler
...
monoFe BLOG Hakkında...

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...

SON Eklenenler
monoFe'yi Takip Edin

monoFe, işin mutfağı, monoFe Teknoloji, monoFe Blog, E-Ticaret, Aynı Gün Kargo, Kargo Bedava, Seo, Pazarlama, iPhone, Apple, Samsung, İndirimli Ürünler, Stoktan Kargo, 3D Secure, %100 Mutlu Müşteri, Müşteri Memnuniyeti, Tüm Ürünlerde Aynı Gün Kargo