Thunderbolt 3 Ve USB-C Arasındaki Fark Nedir?
16
Haziran 2021
Gizem Güner

Apple, teknoloji endüstrisinde her zaman oyunun kurallarını değiştiren ve teknolojiye bakış açımızı değiştiren bir güç olmuştur. Apple ve Intel, Thunderbolt teknolojisini geliştirmek ve iyileştirmek için uzun yıllardır birlikte çalışmaktadır.

 

Thunderbolt teknoloji alanına girmeden önce, USB her şeyin temelindeydi. Özünde USB, farklı cihazlarda kullanılan standart bir araç olarak tasarlanmıştı. USB'ler geliştikçe ve çeşitli biçimler aldıkça amaç, hızını artırmaktı.

Apple Spring Loaded Etkinliğinde Yeni Ürünlerini Duyurdu
22
Nisan 2021
Cansu Zenginli

Apple, 20 Nisan 2021’de California'daki Apple Park merkezinde "Spring Loaded" başlıklı dijital etkinliğinde yeni ürünlerini tanıttı. Etkinlik sırasında Apple, çeşitli renklerde iMac, yeni parlak mor bir iPhone 12, yeni iPad Pro, geliştirilmiş 4K bir Apple TV ve yeni AirTag ürününü duyurdu. Heyecanla beklediğimiz etklinlikte tanıtılan yeni ürünler hakkında ilk izlenimlerimizden bahsedelim.

Mutfağın Yeni Şefi Anova Sous Vide Hassas Pişirici
10
Şubat 2021
Gizem GÜNER

Mutfakta yeni yemekler denemeyi seviyorsanız, yiyecekleri yavaş ve hassas bir şekilde mükemmel sıcaklıkta pişirmenize olanak tanıyan Anova Sous vide ile tanışın. Sous vide Fransızca "vakum altında" yiyecekleri plastik bir torba veya cam kavanoza koyduğunuz bir pişirme tekniğidir. 

Akıllı Cihazlar için Vazgeçilmez Ekran Koruyucu Modelleri
05
Şubat 2021
Cansu Zenginli

Laptoplardan telefonlara, akıllı saatlerden tabletlere kadar dokunmatik ekran üzerinden tüm işlemleri yapmamıza olanak tanıyan akıllı cihazlarımız, gündelik yaşam tempomuza ayak uydurmak için ekran koruyucu ürünleri kullanmayı gerektirirler. Ekran koruyucu nedir veya ekran koruyucu nasıl takılır gibi konulara ilişkin merak ettiklerinizi açıklayarak, ürünlerinizin korunmasına yardımcı olalım.

TPU malzeme nedir? TPU malzeme özellikleri ve teknojide kullanım alanları nelerdir ?
17
Ocak 2021
Gizem GÜNER

Yeni bir  cep telefon kılıfı satın alırken, piyasada birçok seçenek bulunur. Kılıf açıklamarına göz atarken TPU harfleri oldukça sık karşımıza çıkıyor ve bu da birçok kişinin kafasını karıştırıyor. Peki, TPU nedir ve neden cep telefonu kılıfları için en iyi seçimdir?

 
TPU nedir?
 
TPU, 1959'da BF Goodrich tarafından oluşturulan poliüretandan yapılmış bir plastik sınıfı olan termoplastik poliüretan anlamına gelir. 

Kurumsal Bilgiler
...
monoFe BLOG Hakkında...

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...

SON Eklenenler
monoFe'yi Takip Edin

monoFe, işin mutfağı, monoFe Teknoloji, monoFe Blog, E-Ticaret, Aynı Gün Kargo, Kargo Bedava, Seo, Pazarlama, iPhone, Apple, Samsung, İndirimli Ürünler, Stoktan Kargo, 3D Secure, %100 Mutlu Müşteri, Müşteri Memnuniyeti, Tüm Ürünlerde Aynı Gün Kargo