Yılbaşı İçin En Yeni Teknoloji Hediye Fikirleri
17
Aralık 2018
Gizem Güner

Yeni yıl geldi! Bu da alışveriş mevsiminin başlaması anlamına geliyor. Sevdikleriniz için mükemmel bir yılbaşı hediyesi bulmak her zaman kolay değildir, ancak bu sene blog yazımızda sevdiklerinize hediye vermek veya almak için en çok satan ve en popüler teknoloji hediyelerini sizler için derledik.

Amiral Gemilerin Savaşı
12
Ekim 2018
Gizem Güner

Apple, 2017 yılında 10'uncu yıldönümü için çıkarttığı iPhone X ile müşterilerini şaşırttı. Bu yıl, Apple iPhone X'in üst modellerini piyasaya sürdü. Bunlardan biri, iOS hayranlarını çıldırtan iPhone XS Max. Bu arada, aynı zamanda dev bir mobil şirket olan Samsung, Galaxy Note 9'u piyasaya sürdü. Note 9 Android kullanıcıları için çok heyecan verici bir yenilik oldu. Her iki telefon da ciddi güçlere, son derece gelişmiş kameralara, muhteşem ve OLED ekranlara sahip. Ancak bu amiral gemiler, özellikle depolama seçenekleri, işlemciler ve özel özellikleri gibi çeşitli şekillerde oldukça birbirlerinden farklı. Peki hangi telefonun özellikleri daha iyi?

En İyi Dizüstü Bilgisayarı Çantası Nasıl Seçilir?
12
Eylül 2018
Gizem Güner

Dizüstü bilgisayarınız için bir çanta satın almak istediğinizde hangisinin en iyisi olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Bu blogumuzda sizlere, çeşitli çanta seçenekleri arasındaki önemli farkları açıklayarak ve bir dizüstü bilgisayar çantası satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinizi anlatacağız. Bir dizüstü bilgisayarı çantanızda sizin için neyin önemli olduğunu belirlemek önemlidir. Yaşam tarzınız, günlük alışkanlıklarınız, düzenli olarak taşımanız gerekenler, ne tür bir işte çalıştığınız , stil tercihleriniz vb. nedenler çanta seçiminizde önemlidir. Bu önemli hususları belirledikten sonra , ihtiyaçlarınız için en iyi dizüstü bilgisayar sırt çantasını bulmanız an meselesi.

Selfie Sticklerin Yeni Rakipleri Gimbal Çeşitleri
17
Ağustos 2018
Gizem Güner

Günümüz teknolojisinde videolar bir sosyal iletişim yönetimi haline gelmiştir. Videolar sadece sosyalleşmeye şekil vermez aynı zamanda kişisel markalaşmanın yaygınlaşması için de kullanılmaktadır. Birçok kişi artık kamera satın almıyor, fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için yalnızca mobil cihazlarını kullanıyor. Profesyonel düzeyde video kayıtları yapmak istiyorsanız taşınabilir fotoğrafçılık ekipmanlarınızda, kamera ve lensler dışında bir Gimbale sahip olmanız yeterli olacaktır. Peki nedir bu Gimabal? Gimbal Wikipedia tarafından “bir nesnenin tek bir eksen etrafında dönmesine izin veren destek” olarak tanımlanır. Gimbal adı verilen ürünlerin tanımı ise ; video kayıt cihazınızı sabit tutmanızı sağlayan profesyonel kalitede videolar yapmak için kullanılan araçtır. Gimballer akıllı telefon, haraketli kamera ve SLR’lerin serbestçe hareket edebilmesine yardımcı olurlar. Bir gimbal, çekim merkezi etrafında bir merceği döndürür, böylece hareketli nesneleri izlerken kolay ve pürüzsüz bir şekilde video kayıt etmenize yardımcı olur. Bizde Gimbal seçiminde sizlere yardımcı olmak için dünyanın en çok satan modellerini bir araya getirdik.

Çocuklar için Eğitici Akıllı Oyuncaklar
05
Ağustos 2018
Gizem Güner

Ne kadar küçük çocuklarınızı akıllı telefonlardan ve tabletlerden uzak tutmak istesek de günümüzde, çocuklar için teknoloji bir öğrenme ve eğlence kaynağıdır. Bu nedenle yeni nesil çocuklar için oyuncak seçmek ebeveynler için içinden çıkılamaz sorunlar haline gelebiliyor. Bizde sizler için çocukların gelişimi ve eğitimi için akıllı cihazlarla yönetilebilen oyuncakları bir araya getirdik.

Kurumsal Bilgiler
...
monoFe BLOG Hakkında...

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...

SON Eklenenler
monoFe'yi Takip Edin

monoFe, işin mutfağı, monoFe Teknoloji, monoFe Blog, E-Ticaret, Aynı Gün Kargo, Kargo Bedava, Seo, Pazarlama, iPhone, Apple, Samsung, İndirimli Ürünler, Stoktan Kargo, 3D Secure, %100 Mutlu Müşteri, Müşteri Memnuniyeti, Tüm Ürünlerde Aynı Gün Kargo