Girişimcilik, İnovasyon ve Biyoteknoloji Sempozyumu
28
Nisan 2019
monoFe Teknoloji A.Ş.

Dünyadaki artan işsizlik rakamları iş talebinden daha fazla istidam arzına ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir. Genç işsizlik alanında istihdam oluşturacak mesleklerin başında da biyoteknoloji gelmektedir. 2016 yılı Dünya Ekonomik Forumu sonuç bildirisinde biyoteknoloji alanındaki gelişmelerin yeni tüketim, üretim ve istihdam eğilimlerini ortaya çıkardığı rapor edilmiştir. Avrupa Birliği destek programının 2020 yılına kadar toplam destek miktarı 77 milyar Euro olup 17 milyar Euro KOBİ desteğini oluşturan 6 başlıktan birisi biyoteknolojidir. Çağrıyla açılan 24.4 Milyar Euroluk Horizon 2020 bilimsel destek programlarında biyoteknoloji alanında önemli destekler sağlanmaktadır. Ülkemizde de girişimcilere çok önemli destekler sunulmaktadır.

Kablosuz Kulaklık Seçiminde İşinize Yarayacak Önemli Bilgiler
27
Nisan 2019
Gizem Güner

Kulaklığınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız bugünlerde çok fazla seçenek var. Kulak üstü kulaklıkların hantal tasarımını beğenmiyorsanız ve daha az yer kaplayan kulaklıkları tercih ediyorsanız, kablosuz kulak içi kulaklıklar sizin için iyi bir seçim olabilir. Günümüzün en iyi kablosuz kulaklıkları, mükemmel ses, daha uzun pil ömrü, su ve ter direnci, optimum performans ve daha güçlü kablosuz Bluetooth bağlantı sinyali ile donatıldılar. Bunlardan en iyilerinden bir kaç tanesini incelemeniz için seçtik.

Sağlıklı Bebekler için Akıllı Ebeveyn Ürünleri
20
Nisan 2019
Gizem Güner

Yeni doğmuş bir bebeğin bakımına gelince, birçok ebeveyn fazladan kolları olsun ister. Beslenme programlarından bez değişikliklerine ve uyku zamanlarına kadar, bebeğinizin büyümesini ve ilerlemesini takip etmek çok zor olabilir. Peki ya hepsini kolaylaştırmak için akıllı yollar varsa? İşte bebeğinizin sağlığını ve gelişimini izlemenin modern teknoloji ürünleri.

Sevgililer Günü İçin Teknoloji Hediye Fikirleri
07
Şubat 2019
Gizem Güner

Enfes çikolatalar ve muhteşem çiçek buketleri her zaman harika Sevgililer Gününün vazgeçilmez hediyeleridir. Ancak tahmin edilebilir hediye rotasından sıkıldıysanız ve bu Sevgililer Gününde sevgilinize hediye etmek için farklı bir şeyler arıyorsanız, aşağıdaki bir kaç teknolojik hediye fikirlerine göz atabilirsiniz.

Mükemmel Tablet Kılıfı Seçimi Nasıl Olmalıdır?
26
Ocak 2019
Gizem Güner

Tabletlerin popülaritesinin artmasıyla birlikte tüketicilerin çok fazla para harcadıkları cihazlarını koruma gereksinimi de arttı. Ne tür bir tablet almaya karar verdiğinizin bir önemi yok. Günlük yaşamda yanınızda taşırken bile tabletinizin korunmasını sağlamak istersiniz. Tablet kılıfı ararken, çeşitli tiplerle karşılaşırsınız. Bazen hangi koruyucu veya dekoratif kılıfın kullanılması gerektiğini belirlemek çok zor olabilir. Acele etmeyin ve mükemmel seçimi yapmak için blog yazımızı okumaya devam edin.

Kurumsal Bilgiler
...
monoFe BLOG Hakkında...

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...

SON Eklenenler
monoFe'yi Takip Edin

monoFe, işin mutfağı, monoFe Teknoloji, monoFe Blog, E-Ticaret, Aynı Gün Kargo, Kargo Bedava, Seo, Pazarlama, iPhone, Apple, Samsung, İndirimli Ürünler, Stoktan Kargo, 3D Secure, %100 Mutlu Müşteri, Müşteri Memnuniyeti, Tüm Ürünlerde Aynı Gün Kargo