Teknoloji Aksesuarları İş Hayatının Neresinde?
23
Ekim 2017
YAZAR : Nur Kayalı

Hayatımızın 3’te 1’i işte ve çalışmayla geçiyor. Çalışma şartlarında fiziksel anlamda plan ve programlarımız için işlerimizi hızlandıran birçok teknolojik üründen ve aksesuardan destek alıyoruz ve bu araçlar vasıtasıyla görevlerimizi kolayca icra ediyoruz.

Nokia 8 ile Yeni Bir Fotoğraf Alışkanlığı: Bothie
06
Ekim 2017
YAZAR : Nur Kayalı

Birçokları için ayrı bir anlam ifade eden Nokia’nın yeni amiral gemisi Nokia 8, gözde Android telefonlarla rekabet etmeye hazırlanıyor. Sağlamlığı ve özellikleriyle milyonlar satan 3310’u 17 yıl sonra yenileyerek satışa çıkaran Nokia, HMD Global, beklenen telefonu Nokia 8’i piyasaya sürdü.

Oyun Aksesuarlarını Nasıl Seçmelisiniz?
06
Ekim 2017
YAZAR : Nur Kayalı

Bilgisayarınıza en sevdiğiniz oyunları yüklediniz. Peki ya favori uygulamalarınızla kullanabileceğiniz aksesuarlarınız hazır mı? En iyi deneyimi elde etmek için teknik özellikleriyle kaliteli bir oyun kulaklığına ihtiyacınız olacak. Elverişsiz bir mouse, size üst düzey bir oyuncu olmanızda yardımcı olamayacaktır.

Sağlıklı Yaşam İçin Akıllı Ürün Önerileri
05
Ekim 2017
YAZAR : Nur Kayalı

Sağlıklı bir yaşam planı, hepimizin ortak paydası. Günlük hayatın koşuşturmasında gözümüzden birçok ayrıntı kaçıyor. Sağlığımızla ilgili dikkat etmemiz onlarca kuralı unutabiliyoruz. Günümüzde sağlıklı yaşama yönelik adımlar atmamıza yardımcı olabilecek pek çok ürün ve uygulama mevcut. Ve bunlar artık erişilmez değil. Yeni teknolojilerle entegre olmaları da elbette bir avantaj.

Hub Adaptör Nedir? İhtiyaçlarınıza Uygun Bir Hub Nasıl Seçilir?
25
Eylül 2017
YAZAR : Nur Kayalı

Yalnızca birkaç USB bağlantısıyla donatılmış masaüstü bilgisayarların çok ötesine geçtik.  Bir ev kullanıcısının, USB tabanlı bir klavye, mouse, yazıcı, tarayıcı ve hafıza kartı okuyucusunun yanı sıra iPod'lar, telefonlar, e-kitap okuyucuları ve diğer taşınabilir cihazlar için kablolar şarj / senkronizasyon yapması olağandışı bir şey değil. İşte hub adaptör, bu noktada hayatımızı kolaylaştırıyor.

Kurumsal Bilgiler
...
monoFe BLOG Hakkında...

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...

SON Eklenenler
monoFe'yi Takip Edin

monoFe, işin mutfağı, monoFe Teknoloji, monoFe Blog, E-Ticaret, Aynı Gün Kargo, Kargo Bedava, Seo, Pazarlama, iPhone, Apple, Samsung, İndirimli Ürünler, Stoktan Kargo, 3D Secure, %100 Mutlu Müşteri, Müşteri Memnuniyeti, Tüm Ürünlerde Aynı Gün Kargo