Akıllı Telefon Fotoğrafçılığınızı Geliştirmek İçin Öneriler
26
Haziran 2018
Nur Kayalı

Hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelen akıllı telefonlar ile beraber mobil fotoğrafçılık da değişime uğradı diyebiliriz. Çünkü telefonumuz her an ulaşılabilir. Acemilikten daha öteye giderek fotoğrafçılık hobisiyle kendinizi ifade edebiliyor, özgünlük kazanabiliyor, hayata bakış açınızı derinleştirebiliyor ve farklı açılardan düşünmeyi öğrenebiliyorsunuz. Öyle ki özgün fotoğraflar çekmek için farklı yerlere seyahatler yapıyor, günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan uzaklaşabiliyorsunuz. Kendinizi ve çevrenizi keşfediyorsunuz.

Okulda ve İşte Akıllı Teknolojiyi Kullanın
22
Haziran 2018
Nur Kayalı

Öğrencilerin günlerinin büyük kısmı okulda geçiyor, çalışanların ise iş hayatında. Hem zamanı verimli kullanmak hem de yapılan projelerin ve işlerin kalitesini artırmak için bir çok aksesuar ve ürün görüyoruz. Akıllı teknolojiyi kullanan ürünler de bunlardan bazıları. Bilinçli ve talimatlarına uygun şekilde kullanarak bu cihazlardan büyük ölçüde faydalanabilir ve işimize profesyonellik katabiliriz.

Babalar Günü ve Bayram Tatili İçin Eğlenceli Fikirler
08
Haziran 2018
Nur Kayalı

15-16-17 Haziran 2018’de, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü geliyor. Bayramlar güzelliklerle dolu. Sevdiklerimize daha çok zaman ayıracağız, kısa bir tatil yapacağız, dinleneceğiz. Farklı birkaç aksesuarla bunu daha çok renklendirebiliriz. Hem bayramda hem de Babalar Günü'nde arkadaşlarınızla, akrabalarınızla, komşularınızla eğlenceli vakit için kısa anlatımlarla birkaç tavsiyemiz olacak. 

Sporda Giyilebilir Teknoloji Neleri İçerir?
11
Nisan 2018
Nur Kayalı

Sağlıklı bir yaşam için akla ilk gelenlerden biri kuşkusuz spor. Hatta bazılarımızın yaşam biçimi haline gelmiş durumda. Nihayetinde sadece fiziksel değil, ruhsal anlamda da fayda sağlıyor. Toplumda disipline ve aynı zamanda sosyal bir birey olmak adına önemli bir faktör oluyor.

Yenilikçi Kamerası ile Galaxy S9 ve S9 Plus Türkiye’de !
28
Şubat 2018
Nur Kayalı

Galaxy S9 Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtıma çıktı. Ülkemizde ve dünyada birçok teknolojik bünyenin gözü kulağı bu tanıtımdaydı elbette. Ülkemizde şu an Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri ön siparişe açılmış durumda. Galaxy S9'un Türkiye fiyatı ön siparişte 4599 TL, S9 Plus’un fiyatı 5199 TL olarak belirlenmiş. 

Kurumsal Bilgiler
...
monoFe BLOG Hakkında...

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...

SON Eklenenler
monoFe'yi Takip Edin

monoFe, işin mutfağı, monoFe Teknoloji, monoFe Blog, E-Ticaret, Aynı Gün Kargo, Kargo Bedava, Seo, Pazarlama, iPhone, Apple, Samsung, İndirimli Ürünler, Stoktan Kargo, 3D Secure, %100 Mutlu Müşteri, Müşteri Memnuniyeti, Tüm Ürünlerde Aynı Gün Kargo