Gizlilik Politikası | English

ayrac

Gizlilik Politikası, bu Site için geçerlidir ve World Wide Web sayfaları üzerindeki diğer monoFe siteleri için gerekli değildir. Bu Site'yi terk ederken, ziyaret ettiğiniz siteye ilişkin gizlilik Politikalarını lütfen okuyunuz. Bu Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız. 

Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul ediyorsunuz.

monoFe, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Sitemizin üye kayıt formlarında kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vb.), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, sitemiz hakkında bilgi, haberler ve materyalleri göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. 

Bazı durumlarda reklam veren kuruluşlar veya sponsorlarımızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde bilgi paylaşımı gerçekleşecektir, ancak bu istatistiksel bilgiler kişisel tanımlayıcı bilgi içermemektedir. 

Sitemiz içerisinden başka sitelere verilen bağlantılardan monoFe sorumlu değildir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm bilgiler şifrelenmiş alanda alınmakta ve muhafaza edilmektedir. Şifreli alan 256 Bit SSL ile tam koruma altına alınmıştır. SSL ayrıca müşteri bilgilerinin doğrulanması, kredi kartı sahtekarlıklarının önlenmesi, tesbit edilmesi ve bilgilerin gerektiğinde kullanılabilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Her hakkı mahfuzdur. Bu site üzerindeki belgeler, bu Web sitesinin tasarımı veya yerleşimini kapsamamaktadır. Bu Web sitesini oluşturan unsurlar FSEK ve ilgili mevzuat hükümlerince koruma altına alınmış olup kısmen veya tamamen kopyalanamaz veya taklit edilemez. Ayrıca bu Web sitesindeki logo, grafik, ses veya görüntülerin hiçbiri monoFe'nin izni olmadan kopyalanamaz veya yeniden iletilemez. 

18 yaşın altındaki kişiler yürürlükteki kanun izin vermedikçe, bahsedilen türde bir izin olmadan bu Site'de satın alma yapamazlar ya da diğer yasal eylemlerde bulunamazlar.

Dilediğimiz zaman ya da bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası'nı değiştirebilir, bu Siteye ya da bu sayfalara erişimi değiştirebilir ya da kaldırabiliriz.

Gizlilik politikaları ile ilgili herhangi bir soru, şikayet veya öneriniz olduğunda info@monofe.com adresi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Ya da aşağıdaki adres ve telefonlarından bize ulaşabilirsiniz;

Adres: Bağdat Cad. No.41/78  Kadıköy,  İstanbul - Türkiye
Telefon: +90 216 325 76 66

KULLANIM ŞARTLARI

monoFe tescilli bir markadır. Marka tasarımı, logo, web sitesi tasarımı, web sitesi yazılımı ve ürün açıklamaları dışındaki metinlerin tamamı monoFe markasına aittir ve izinsiz kullanılamaz. İzinsiz herhangi bir kullanım halinde monoFe yasal haklarını kullanacaktır.

bankalar
Instagram monoFe Blog
Dünyanın Teknoloji Aksesuarları © 2012-2020, monoFe Teknoloji Hiz. ve Tic. Ltd. Şti.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır.