Kategoriler
TrackR Koleksiyonu
Kategoriler

TrackR Koleksiyonu

TrackR ‘nin kurucuları Chris Herbert ve Christian Smith sörf gezisi sırasında sahilde anahtarlarını kaybetmelerinden ilham alarak 2009 yılında TrackR üzerinde çalışmaya başladılar ve 2010 yılında merkezi Santa Barbara, California, ABD de olmak üzere TrackR, Inc. kuruldu.

TrackR, kayıp eşya ve cihazların izlenmesine yardımcı olan bluetooth destekli akıllı bir takip cihazıdır. Takılı olduğu öğenin mevcut konumunu Bluetooth 4.0 üzerinden, TrackR uygulamasının yüklü olduğu Android 4.4+ veya iOS 8.0+ mobil cihaza iletir. TrackR, kullanıcı tarafından yılda yaklaşık bir kez değiştirilmesi gereken bir lityum pil içerir. Şu anda TrackR Pixel Kayıp Eşya ve Evcil Hayvan Bulucu modeli ve TrackR Bravo Kayıp Eşya ve Evcil Hayvan Bulucu modelleri bulunmaktadır.
 

TrackR dünya çapında 8 milyondan fazla satılmış ve 5.000'den fazla mağazada satılmaktadır. TrackR, Inc. 5000 en hızlı büyüyen şirketler listesinde 45. sırada yerini almış ve Revolution Growth, Foundry Group, Resolute Ventures, IncWell Venture Capital, Orange Fab, Amazon Alexa Fund tarafından desteklenmektedir.
 

TrackR koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...