Kategoriler
Ram Mounts Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Ram Mounts KoleksiyonuRam Mounts Türkiye

 

Ram Mounts Türkiye Distribütörü: monoFe Teknoloji A.Ş.


1992'de National Products Inc.'in bir şirketi olarak tanıtılan RAM® Mounts, telefonlar, tabletler, kameralar, GPS sistemleri dahil olmak üzere neredeyse her cihaz için sağlam ve çok yönlü tutucu modelleri üretmektedir. RAM® Mounts ek olarak NPI, ödüllü IntelliSkin® ve GDS® Technology ™ ürün ekosisteminin de yaratıcısıdır.
Ram Mounts bileşenlerinin tamamına Türkiye Distribütörü monoFe Teknoloji A.Ş. aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Özel sipariş, proje ve teklifleriniz için Ram Mounts Türkiye Distribütörü, satış destek ekibine destek@ ram-mounts.com.tr mail adresinden ya da +90 (216) 346 56 63 numaralı Ram Mounts Türkiye Çağrı Merkezinden ulaşabilirsiniz. 

 


 

RAM® Mounts, telefon tutucu modellerinde yaklaşık 5.000 modüler bileşen sunmaktadır. Değiştirilebilir bilye ve soket sistemi üzerine inşa edilmiş ve elastomerik bir kauçuk top etrafında tasarlanmış olan bu tutucu modelleri, kaymaz işlevselliğin yanı sıra şok ve titreşim engelleme özelliklerine sahiptir. Patent korumalı RAM® Mounts tutucu modellerinin tasarımları, hızlı kurulum, kolay ayarlanabilirlik ve dayanıklılık sunmaktadır.
 
 file_1677243768.jpg (1920×700)

"Alışılagelmiş araç tutucu, stand, dock, motosiklet ve bisiklet tutucuları kenara bırakın. Bunların yanı sıra iş istasyonlarından tekne ekipmanlarına kadar aklınıza gelebilecek her alanda,her türlü akıllı telefon, tablet ve elektronik cihazı, yüzlerce Ram bileşeni ile ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi tasarlayın!

Ram, teknoloji aksesuarları sektörüne bambaşka bir boyut kazandırıyor. Hayal edebildiğiniz sonsuzlukta ve dilediğiniz gibi cihazınızı sabitlemeniz için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri size sunuyor.

Size balık vermiyor, balık tutmayı öğretiyor!"

monoFe

 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...