Kategoriler
Ram Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Ram Koleksiyonu

1992'de National Products Inc.'in bir şirketi olarak tanıtılan RAM® Mounts, telefonlar, tabletler, kameralar, GPS sistemleri dahil olmak üzere neredeyse her cihaz için sağlam ve çok yönlü tutucu modelleri üretmektedir. RAM® Mounts ek olarak NPI, ödüllü IntelliSkin® ve GDS® Technology ™ ürün ekosisteminin de yaratıcısıdır.
 


 

RAM® Mounts, telefon tutucu modellerinde yaklaşık 5.000 modüler bileşen sunmaktadır. Değiştirilebilir bilye ve soket sistemi üzerine inşa edilmiş ve elastomerik bir kauçuk top etrafında tasarlanmış olan bu tutucu modelleri, kaymaz işlevselliğin yanı sıra şok ve titreşim engelleme özelliklerine sahiptir. Patent korumalı RAM® Mounts tutucu modellerinin tasarımları, hızlı kurulum, kolay ayarlanabilirlik ve dayanıklılık sunmaktadır.
 
 
  monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...