Kategoriler
Supcase Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Supcase Koleksiyonu

Supcase, Atlanta Georgia merkezli, mobil cihazlar için akıllı telefon kılıfları, tablet kılıfları ve diğer aksesuarları tasarlayan, geliştiren ve satan çok uluslu bir şirkettir. Brillotech inc.'nin ticari markası ve i-Blason LLC'nin kardeş şirketi olan Supcase kılıfları, yalnızca sağlam ve dayanıklı değil, aynı zamanda şık ve uygun fiyatlı cihaz korumasına da sahiptir. 
 
Supcase ürünleri, şirket içi bir grup tarafından geliştirilmiş ve test edilmiştir. Akıllı cihazların kılıfları arasında Supcase Unicorn Beetle Pro modelleri, Supcase Unicorn Beetle Style modelleriSupcase Ares serisi modelleri, Supcase Unicorn Beetle modelleri, Supcase Unicorn Beetle Sport modelleri ve Supcase Unicorn Beetle Exo Pro modelleri bulunmaktadır.
 
 


 

CNET'in 2018 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda, 6 mt düşme testinde Supcase Unicorn Beetle Pro modeli kazanan ilk model olmuştur. Ödüllü kılıfları yalnızca MIL-STD-810G 516.6 adlı askeri spesifikasyon standardını aşmakla kalmaz, aynı zamanda MET Labs tarafından 4.5 mt ve Everything Apple Pro tarafından 15 mt düşme testine tabi tutulmuştur.
 
Supcase kılıfları zorlu ortamlarda ve öngörülemeyen koşullarda sağlam kalması için özel olarak tasarlamıştır. 
 
Supcase koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...