Kategoriler
incipio Koleksiyonu
Kategoriler

Incipio Koleksiyonu

Incipio, 1999 yılında Andy Fathollahi tarafından Orange County' de kurulmuştur. Incipio, ödüllü mobil cihaz aksesuarları üreticisidir ve Kate Spade NY ve Coach gibi dünyaca ünlü markalar ile iş birliği yapmıştır. 
 


 

Organicore (çevre dostu) serisi modelleri, bitki bazlı üretilmektedir ve ASTM D6400 ve EN 13431 küresel test standartlarını tarafından onaylanmıştır.


NGP Pure Serisi modelleri
, darbe emici Flex2O™ polimer malzeme ile üretilmektedir.


Stashback serisi modelleri
, 4 mt'ye kadar düşmelere bile dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve üç adede kadar kredi kartı ve kimlik bölmesine sahiptir.
 

DualPro Serisi modelleri, iki katmanlı modelleridir ve 3 mt'ye kadar üstün düşme koruması sunar.
 

Duo Serisi modelleri, 3 mt'ye kadar düşme koruması, Impact Strut koruma teknolojisi ve antimikrobiyal koruma özelliğine sahiptir.
 

Grip Serisi modelleri ise geri dönüştürülmüş malzemeler ile üretilmektedir ve Impact Struts teknolojisi ile 4 mt'ye kadar düşme korumasına sahiptir.
 

Incipio markasına ait ürünlerin tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.


  monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...