Kategoriler

GoFish Kablosuz Sualtı Balık Kamerası

6429.99 TL.
Ürün satışa kapanmıştır!
Orijinal ürüne %100 Destek Internette Güvenli Alışveriş 3D Secure Ödeme Altyapısı
Satın almak için yardım alın. Hemen sohbet edin veya 0216 346 5663 numaralı telefonu arayın.
Satıcı: monoFe LLC
GoFish Cam, balıkçılık hattınızda bulunan ve bir mobil uygulama ile çalışan bir kablosuz sualtı kamerasıdır. Aksiyon dolu görüntüleri yakalayabilir, sualtı avcılığı deneyimine dair bilgi edinebilir ve sosyal medyada paylaşılabilecek müthiş video içeriğini inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.


Sabit kayıt için kolay sıralı arma ve stabilize tasarım ile hidrodinamik şekli vardır.
 
Derin sular ve gece balıkçılığı için gece görüşü sağlayan yeşil LED'leri bulunur.
 
Mobil uygulama entegrasyonuna sahiptir.
 
Balıkçılık maceralarını incelemek ve paylaşmak için uygulamayı kullanın.
 
Full HD video 1080P @ 60Fps, 30Fps ve 720P @ 60Fps özelliktedir.

Levrek, turna ve hatta daha büyük tuzlu su balıkları için idealdir.
 
Yemi çengelin üzerine koyun ve batırın. İster snapper için platin, ister çizgili bas için dikey jigging ya da flounder için sürükleme avcılığı olsun, daha önce hiç olmadığı gibi su altı hareketlerini yakalayacaksınız.
 
Üç stabilizasyon paleti ve önceden ayarlanmış ağırlık sistemi sayesinde yavaş veya hızlı troll edebilirsiniz. 1000 lbs gerilim derecesi oluşturabilir.

152 metre (500ft) derinliğe kadar inebilmektedir.
 
Mobil cihazınıza canlı yayın yapın. 

gogofish.png (968×198)


Brandon Austin, ailesiyle birlikte balık tutarken GoFish Kablosuz Sualtı Balık Kamerası fikrini bulmuştur. Aylarca süren kapsamlı Ar-Ge çalışmalarından sonra Brandon, GoFish’in prototipini Kickstarter'a koymuş ve plaftorm üzerinden ihtiyaç duyduğu başlangıç parasını toplamış ve 2015 yılında GoFish’i geliştirip ve piyasaya sürmüştür. Brandon tarafından GoFish akıllı balık kamerasının amacı görünmeyeni görmek, yakalanamayanı yakalamak ve balık tutma deneyimini geliştirmek olarak belirtilmektedir. 
 
GoFish, HD görüntüler yakalayan bir kablosuz sualtı balık kamerasıdır. Yeni başlayanlar için balık tutmayı öğrenmek ve uzmanlar için her zamankinden daha fazla balık yakalamak, yaklaşımlarını ayarlayabilmek ve su altında neler olduğunu gözlemlemek için kullanılmaktadır. Profesyoneller, çukurları daha hızlı bulmak ve ön gözlem yapmak için turnuvalardan önce GoFish ile sualtında inceleme yapmaktadır. 152 metre derinliğe kadar uygulaması üzerinden 1080P @ 60Fps, 30Fps ve 720P @ 60Fps net videolar görüntülenebilmektedir. GoFish ücretsiz uygulaması ile sualtı avcılığı deneyimine dair bilgi edinebilir ve sosyal medyada paylaşılabilecek müthiş video içeriğini inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.


 monoFe’de ödemenizi istediğiniz gibi yapın. monoFe ürünlerini kredi kartınızla satın alın ve belirli ürünler için, aşağıdaki bankalardan biri aracılığıyla 9 aya kadar bir taksit planı seçin.

* Alışveriş yaparken ödül puanı kazanacaksınız. Ödemenizin bir kısmını ödül puanlarınızla, geri kalanını kartınızla yapabilirsiniz. Hatta siparişinizin tamamını bile ödül puanlarınızla ödeyebilirsiniz.

Cardfinans, HSBC Advantage, Axess, Bonus, Bankkart, Maximum, Paraf, Sağlam kart, World kredi kartınızı kullanarak 6429.99 TL. peşin fiyatına, 9 x 714.44 TL. taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Yurtdışı kredi kartları ile taksit yapılamaz. 

• Yurt Dışından ürünler, lojistik ve gümrük işlemleriyle uğraşmadan ve ek bir ücret ödemeden ortalama 5 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
• Bu ürün yurt dışından gönderilmektedir. 
• Lojistik, Vergi ve Gümrük masrafları satıcı tarafından karşılanmaktadır ve ürün bedeline dahildir. Ürün teslimatı sırasında tarafınızdan ekstra bir ödeme talep edilmeyecektir.
• Ürüne ait Türkçe kullanım kılavuzu bulunmayabilir.

monoFe LLC tarafından satışa sunulmaktadır. 

kaliteli ürün
14.03.2020
: ürün gerçekten çok kaliteli , düşünmeden alabilirsiniz , ayrıca buradan başka yerden bulabilirsiniz ama en uygun ve güvenilir monofe dir bence,bir diğer memnuniyetim de çalışan kişiler ile ilgili , gerçekten müşteri ile birebir ilgileniyor , sorun oluşmadan herşeyi çözüyor , buradan tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.
Hızlı Gönderi
22.12.2018
Sami Taş : Hızlı gönderi için çok teşekkür ederim.
Teşekkürler
09.03.2018
Sinan Akyol : 3 günde elime gecti ürün çok iyi paketlemişler. Firma iletişimlerini beğendim gözünüz kapalı alışveriş yapın.
Kargo
22.02.2018
mjm54 : Hızlı karcgo sorunsuz alışveriş.. Teşekkürler.
kalite
22.12.2015
: Netten o kadar alışveriş yapmışımdır ilk defa buraya yorum yazmak istedim. Ürün kaliteli bunu alışverişi yaparken bi parça anlıyorsunuz zaten fiyat kalite arasında da genelde doğru b orantı oluyor burada önemli olan kuruluşun kalitesi. Gerçekten profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olduğu izlenimi fazlasıyla doğdu bende. Teşekkürler
Hızlı teslimat
12.11.2015
: Ürün çok hızlı elime ulaştı. Kaliteli ürün farkını belli ediyor
Hızlı ve güvenilir
02.09.2015
: Harika kargolama ve bir o kadarda hızlı teslimat. Teşekkürler monoFe
Orjinal ürün
29.05.2015
Osman Acar : Hızlı kargo, %100 orjinal ürün. Teşekkürler, hayırlı kazançlar.
teşekkürler
07.05.2015
Ömer Faruk Uzunpostalcı : Orjinal ürün, faturalı ve sertifikalı olarak elime sağlam bir şekilde ulaşmıştır. teşekkür ederim
teşekkürler
02.04.2015
Recep Uğur : bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim ve hızlı kargo için teşekkür ederim
Bu ürünler ilginizi çekebilirmonoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...