Kategoriler
ember Koleksiyonu

ember Koleksiyonu

Ember, girişimci Clayton Alexander tarafından 2010 yılında Westlake Village, California da kurulmuştur. Ember, sıcak içeceklerin tadını çıkarmak için dünyanın ilk termal olarak Bluetooth bağlantısı ile kontrol edilebilen akıllı kupa ve akıllı termos modelleri üretmektedir.
 
İlk modeli Ember 1.Nesil Akıllı Termos, Ammunition Design Group tarafından tasarlanmıştır. Termosun içindeki sıvının sıcaklığı, manuel olarak veya Android ve iOS için mevcut olan Ember uygulaması üzerinden kontrol edilebilir. Patentli teknolojisi, saatlerce hassas sıcaklık kontrolü sağlamak için faz değişimli bir soğutma sistemini aktif bir ısıtma sistemiyle birleştirir. Moleküler seviyedeki konveksiyon akımı, sıcak içeceğinizi yukarıdan aşağıya dolaştırır, böylece her yudum mükemmel bir şekilde homojen olur.
 


 

Ember Sıcaklık Kontrollü Termos (2.Nesil) ve Ember Sıcaklık Kontrollü Seramik Kupa (2.Nesil) otomatik uyku özelliği ve artırılmış pil ömrü özellikleri ile yenilenmiştir. Birinci nesil ile karşılaştırıldığında, yüzde 50 daha uzun ömürlüdür. Doğru sıcaklık kontrolü ve sıvı seviyesi tespiti sağlamak için birden fazla yeni sensör yerleştirilmiştir. Ember kupa ve termos modelleri, şarj altlığı ile gelir ve FDA gıda sınıfı seramik kaplamalı dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kupanın tabanındaki LED ışık, içeceğinizin ısındığı veya soğuduğu, içmeye hazır olduğu veya pilinizin ne zaman şarj edilmesi gerektiği konusunda size uyarı vermektedir. Uygulaması üzerinden 120 ° F - 145 ° F (50 ° C - 62.5 ° C) aralığında içeceğinizin sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Apple Health ile kupanızı eşleştirebilir, günlük kafein miktarınızı kontrol edebilirsiniz.
 
Ember, “Time Best İnventions 2017”, İDSA “Industrial Design Winner 2017”, “Plus X Award” ve Populer Science “Best of what’s New 2018” ödülleri sahibidir.
 
Ember koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz. 
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...