Kategoriler

Tractive Koleksiyonu


Tractive: Evcil Hayvanlarınızın Güvenliğini Tek Dokunuşla Takip Edin!

2012 yılında Avusturya merkezli bir girişimci ekibi tarafından kurulan Tractive, evcil hayvan sahiplerinin en büyük endişelerinden biri olan dostlarının güvenliğini sağlamak için son derece etkili çözümler sunar. Köpekler ve kediler için GPS ve sağlık takip cihazları geliştiren ve dünya genelinde faaliyet gösteren Tractive, milyonlarca evcil hayvanın sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

Tractive'in en önemli özelliği, evcil hayvanların adımlarını takip etmek için kullanılan son teknoloji ürünü cihazlarıdır. LTE-M hücresel ağları, Bluetooth ve Wi-Fi gibi teknolojileri bir araya getiren Tractive, evcil hayvan sahiplerinin can dostlarının nerede olduğunu her zaman ve her yerde izlemelerini sağlar. Android ve iOS platformlarıyla tam uyumlu olan Tractive uygulaması, kolay kullanımı ve detaylı izleme özellikleriyle dikkat çeker.

Tractive'in sunduğu hizmetler sadece konum izlemeyle sınırlı değildir. Aynı zamanda, evcil hayvanınızın sağlık verilerini de takip etmenize olanak tanır. Uyku süreleri, dinlenme aktiviteleri, yakılan tahmini kaloriler gibi bilgileri düzenli olarak sunarak, evcil hayvanınızın sağlığı hakkında bilinçlenmenize yardımcı olur. Ayrıca, olası bir sorun durumunda hızlı müdahale için uyarılar gönderir.

Tractive'in dayanıklı tasarımı, her türlü hava koşulunda kullanıma uygunluğunu garanti eder. Su geçirmez özelliği sayesinde, çamurlu yollarda, yağmurlu havalarda veya karlı günlerde dahi güvenle kullanılabilir.

Tractive uygulamasını kullanan evcil hayvan sahipleri, dostlarının konumunu anlık olarak harita üzerinde görebilir, geçmiş rotalarını inceleyebilir ve belirli alanlara girip çıkma gibi özelleştirilmiş uyarılar alabilirler.
 

Tractive Türkiye'de Çalışır mı?
Cihaz Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Size konum bilgisi göndermek için mobil ağları kullanan, telefonunuz gibi yerleşik bir SIM kart bulunur. Bunun için gereken tüm ücretler aboneliğiniz kapsamındadır. Bu şekilde dünya çapında sınırsız menzilin keyfini çıkarırsınız. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 
 
Abonelik Paket Fiyatları Nedir?
Temel ve Premium paketler bulunmaktadır. 
Temel Paket; 12€ aylık faturalandırılıp, 1 Yıl için 72€ yıllık faturalandırma ve 2 yıl için 96€ yıllık faturalandırma bulunur. 
Premium Paket; 1 yıl 64€ yıllık faturalandırılıp, 2 yıl için 120€ yıllık faturalandırma ve 5 yıl için 240€ faturalandırma bulunur. 
 

Evcil hayvanlarınızın güvenliği ve sağlığı için Tractive'i tercih edin ve dört ayaklı dostlarınızın hayatını daha güvenli hale getirin!

Tractive koleksiyonuna monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...