Kategoriler
x-doria Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

x-doria Koleksiyonu

X-Doria, 2008 yılında Los Angeles’da kurulmuştur. X-Doria (bkz. Raptic), akıllı saat ekran koruyucu, akıllı saat kılıf ve kayış, akıllı telefon ekran koruyucu, akıllı telefon kılıfı, tablet kılıfı ve diğer kılıf ve çanta kategorilerinde birbirinden farklı seriler halinde üretilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. X-Doria kılıflarında stil, özellik, koruyuculuk ve işlevsellik sunar. 
 

 


 

Akıllı telefon kılıfı modellerinde Defense Shiled serisi, Defense Clear serisi, Defense Prime serisi, Defense Tactical serisi, Defense Air serisi, Defense Lux serisi ve Defense Dash serileri bulunmaktadır.

Defense Shield Serisi modelleri, beton zemine 3 metreye kadar askeri düşme testi standartlarını (MIL-STD-810G) karşılamak ve aşmak üzere test edilmiştir ve ekranın hasar görmesini veya çizilmesini önlemeye yardımcı olmak için yükseltilmiş bir ön dudağa (1 mm) sahiptir. Nihai koruma için yumuşak kauçuk tamponla birleştirilmiş işlenmiş alüminyum dış çerçeveye sahiptir.

Defense Air Serisi modelleri, şeffaf polikarbonat arka kısım, çizilme veya sararma olmadan telefonunuzun şık tasarımını ve rengini gösterir. Bütünleşmiş ses kanalı tasarımı, en iyi ses deneyimi için alt hoparlörü güçlendirir ve sesi kasanın önüne yönlendirir. Tüm Qi Kablosuz şarj cihazlarıyla uyumludur. 

Defense Tactical Serisi modelleri, kavrayıcı, kauçuk malzeme ve işlenmiş alüminyum alaşımı ile güçlendirilmiştir. Hafif bir formda askeri düzeyde düşme koruması sağlar. Öne bakan bütünleşmiş ses kanalı, sesi yükseltir ve daha iyi bir surround ses deneyimi için sesi telefonun önüne yönlendirir.

Defense Clear Serisi modelleri, düşmelerden, çizilmelerden ve daha fazlasından korumak için üç katmanlı şok korumalı şeffaf kılıftır.  İç kısımda şok kuvvetini aktif olarak telefonunuzdan uzaklaştıran özel bir DropShield şok emici kabarcık desenli polimer tabakası bulunur. Yükseltilmiş dudak, ekranınızı damlalardan ve yüzey çiziklerinden korur.

Defense Lux Serisi modelleri, sert, darbeye dayanıklı polikarbonat sırt ile güçlendirilmiş yumuşak bir iç kauçuk katmana sahiptir. Metalik düğme kapaklı işlenmiş alüminyum dış çerçeve, telefonun çevresine darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklı bir bariyer ekler. Görünümü tamamlamak için, karbon fiber görünüm, yumuşak deri veya timsah derisi ile sunulan sert metal dış yüzeyi tamamlamak ve bitirmek için lüks bir arka panel eklenir. Plastik yerine işlenmiş metal kullanımı, ince, cepte taşınabilir ve birinci sınıf bir teklifte askeri düzeyde düşme koruması sağlar.

 


 X-Doria koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.

monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...