Kategoriler
Ugreen Koleksiyonu
Kategoriler

ugreen Koleksiyonu

UGREEN, 2012 yılında Zhang Qingsen tarafından kurulmuş, Guangdong merkezli Ugreen Group Limited'e ait bir dijital aksesuar markasıdır. Uluslararası markalar için OEM / ODM hizmetleri sunmaya başlayarak, kendini araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve marka pazarlaması üzerine geliştirmiştir. Profesyonel bilgisayar ve cep telefonu aksesuarları geliştirmedeki dokuz yıllık tecrübesiyle UGREEN, şu anda dünya çapında 100'den fazla ülkede satış yapmaktadır.


Mobil aksesuar sektörüne basit ve kullanıcı dostu tasarımlar sunmaya kendini adamış olan UGREEN, bin kişilik fabrikası, 200'ün üzerinde mühendis ve deneyimli tasarımcıdan oluşan bir araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. 301 yetkili olmak üzere 345 ürün için patent başvurusunda bulunmuştur.

 


 


UGREEN, Çevirici & Dönüştürücü modelleri, Şarj & Data Kablosu modelleri, Araç Şarj Cihazı modelleri, Kablosuz Şarj Aleti modelleri, Dock Station & Stand modelleri, Tablet Çantaları modelleri ve Kablosuz Kulaklık modelleri ile mobil aksesuar sektörüne ait birçok farklı kategori de faaliyet göstermektedir. UGREEN birinci sınıf ürünleri ile Dünya çapında birçok endüstri ödüllerinin sahibi olmuştur. UGREEN USB C 9 Bağlantılı Hub Adaptör ürünü “Excellent Prize of 2015 China Red Star Design” ödülü'nü kazanmıştır.

Şarj cihazlarından sabit disk muhafazalarına kadar çok çeşitli UGREEN ürünleri, güvenilir endüstri düzenleyicilerinin ve kalite kontrol kurumlarının sertifikalarını kazanmıştır. Bunlar, Avrupa Ekonomik Alanının CE İşareti ve Amerika Birleşik Devletleri'nin FCC işareti, Apple MFI Sertifikasını ve Avrupa Birliği RoHS Sertifikasını içerir. 2019'da UGREEN Amazon'un en çok satan markası olmuştur.


UGREEN koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz. monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...