Kategoriler

sandmarc Koleksiyonu

Sandmarc, 2013 yılında San Diego, California’da kurulmuştur. Sandmarc, akıllı telefonlar, GoPro ve kameralar için birinci sınıf fotoğrafçılık ürünleri tasarlamaktadır.
 


 

Sandmarc ürünlerinde yüksek kaliteli malzemeler, şık tasarım, dayanıklılık ve işlevsellik ön plandadır.
 
Yüksek geçirgenlik oranı sağlamak için ultra hafif ve kaplamalı camdan üretilen Sandmarc GoPro filtreleri, GoPro sensörüne gelen ışığı verimli bir şekilde azaltır. Bu filtreler ayrıca yansımaları yönetir ve parlamayı bastırır. Su altında, gece dalışı için sarı filtre, yeşil su için kırmızı filtre ve mavi su için kırmızı filtre üretilmektedir.
 
Sandmarc Pole Compact Edition Su Geçirmez Selfie Çubuğu, GoPro kameraları için tasarlanmış su geçirmez ve tuza dayanıklı bir alüminyum selfie çubuğudur. 23 cm uzunluğundadır ve tamamen uzatıldığında boyu 63 cm’dir ve yalnızca 0.20kgs ağırlığındadır. Piyasadaki en kompakt ancak en dayanıklı selfie çubuğudur.
 
Sandmarc koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...