Kategoriler
quadlock Koleksiyonu
Kategoriler

quad lock Koleksiyonu

Dört kilit halkası ile dünyanın en iyi akıllı telefon tutucusu ile tanışın!

 
Chris Peters bisikletinizin veya motorsikletinizin gidonlarına güvenle koymanıza olanak tanıyan bir çözüm olarak Quad Lock markasını ortaya çıkartmıştır. Quad Lock Kickstarter projesi 5 Aralık 2011'de başlatıldı. Finansman hedefini lansmandan sonraki ilk iki hafta içinde tamamlandı ve bisiklet endüstrisinden çok olumlu geri dönüşler aldı.

Araba kullanırken araç içi telefon tutucular harikadır, ama ya bisiklet sürüyorsanız? 
 
Quad Lock, telefonunuzu yuvaya güvenli bir şekilde kilitleyen çift aşamalı bir kilitleme mekanizmasına sahiptir. Quad Lock ile diğer tutucular arasındaki en büyük fark, Quad Lock'un kılıf tabanlı bir sistem olmasıdır. Bunun anlamı, bağlantının yarısının ince bir koruyucu kılıfın arkasına yerleştirilmiş olmasıdır. Akıllı telefonunuz bir kez bağlandığında, yerinden çıkmaz. Ayrıca kullanımı son derece hızlıdır. Telefonunuz saniyeler içinde tutucuların herhangi birine takılabilir veya çıkarılabilirsiniz. Ürün yelpazesi şu anda araba montaj aparatı, spor kol bandı, gidon aparatı, kemer klipsi ve bir tripod adaptörü içermektedir.

Quad Lock koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.

quadlock-tr.jpg (1500×300)monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...