Kategoriler
popmart Koleksiyonu

pop mart Koleksiyonu

POP MART, karakter tabanlı eğlence ürünleri ve tasarım oyuncakları konusunda öne çıkan bir şirkettir. 23'ten fazla ülkede 350'den fazla mağaza ve 2000'den fazla Roboshop ile küresel bir varlığa sahiptirler. Pop Mart, kültürel öncüler ve sanat hayranlarından oluşan geniş bir kitleye de hitap etmektedir. En çok sevilen MOLLY, Canavarlar, DIMOO, Skullpanda gibi öne çıkan karakterleri birçok sanatçı tarafından yaratılmıştır. Tasarımcı oyuncak kültürünü destekleyerek, sanatçıların yaratıcılıklarına odaklanmalarını sağlayan bir platform oluşturan Pop Mart günümüzde tercih edilen şirketler arasındadır.
 
 
Kültürü şekillendiren bir eğlence devi olan Pop Mart koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz. monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...