Kategoriler
PETKIT Koleksiyonu

PETKIT Koleksiyonu

PETKIT Network Technology Co.,Ltd. 2013 yılında Weixue Guo ve Weike Guo tarafından Shanghai, Shanghai, China’da kurulmuştur. PETKIT, evcil hayvanlar için akıllı ürünler tasarlamaya ve üretmeye adamış bir teknoloji şirketidir. Şirket hızla evcil hayvan endüstrisinde dünyanın önde gelen teknoloji odaklı şirketlerinden biri haline gelmiştir. 

 


 

PETKIT, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya dahil olmak üzere tüm dünyada 30'dan fazla ülkeye ürün ve hizmet sunmaktadır. Yerleşik sosyal ağ uygulamaları, dünyanın her yerindeki kullanıcıların bağlantıda kalmasını sağlar.

 

2020 yılında PETKIT Yardım kampanyasını başlatmış olup, yurt içi ve yurt dışındaki hayvan barınaklarına evcil hayvan yatağı, evcil hayvan eğitim pedi, pet su şişesi, evcil hayvan bakım aletleri ve kedi çadırları bağışlamıştır. Engelli evcil hayvanlar için tekerlekli sandalyeleri özelleştirebilen evcil hayvan tekerlekli sandalye programını da kurmuştur. 10'un üzerinde iF ve Reddot ödülü bulunmaktadır.

 

PETKIT Koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...