Kategoriler
Pawscout Koleksiyonu

Pawscout Koleksiyonu

Pawscout 2016 yılında Daniel Putterman ve Andrea Chavez tarafından San Francisco, California da kurulmuştur. SF SPCA ile 10.000'den fazla birimin ilk beta testi lansmanından sonra Pawscout, dünyanın en büyük evcil hayvan ürünleri şirketi olan Worldwise Pet tarafından satın alınmıştır. Pawscout Amazon, Target, Walmart ve tüm ulusal evcil hayvan mağazaları dahil olmak üzere 20.000'den fazla toplu perakendecide satılmaktadır. Pawscout, Wired, Popular Science, Reader's Digest, Fortune ve daha fazlası tarafından ödüllendirilmiştir.

Pawscout Akıllı Evcil Hayvan Takip Cihazı, herhangi bir evcil hayvanın tasmasına takılır ve izleme ağını etkinleştirmek için Bluetooth özelliğini kullanmaktadır. Uygulaması üzerinden bir profil oluşturup iletişim bilgilerinizi, evcil hayvanınızın aşılarını, hastalıklarını ve davranışlarına kadar tüm bilgileri ekleyebilirsiniz. Evcil hayvanınız kaybolduğunda Pawscout uygulamasına sahip olan herkesin 100 mt yakınına kaybolan bir köpek veya kedi geldiğinde sahiplerini otomatik olarak bilgilendirir. Pawscout, hem iOS cihazlarda hem de Android cihazlarda kullanılabilir.


Pawscout koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.


 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...