Kategoriler
dodow Koleksiyonu
Cihazlar

dodow Koleksiyonu

Dodow, Livlab markası tarafından 2014 yılında Paris, Ile-de-France’da kuruşmuştur. Dodow, uyku bozukluğu olan kişilere yardımcı olmak için tasarlanmış bir akıllı cihazdır.

 

Dodow hızlı uyku cihazı, tavana yayılan ve genişleyen mavi bir ışık halkası yansıtır. Nefesinizi onunla senkronize etmek, metabolizmayı ve nörotransmitterlerin salgılanmasını yavaşlatan fizyolojik bir mekanizma olan barorefleks'i uyarır. Doğal olarak ve aşamalı olarak beyin aktiviteniz yavaşlayarak uyku hapından daha hızlı uykuya dalmanızı sağlar.

 


 

Dodow, nefesinize konsantre olmanıza gerek kalmadan dikkatinizi harici bir noktaya (ışık sinyali) odaklayarak düşüncelerinizin akışını sakinleştirmenize yardımcı olur. Uykuya zarar veren stresin etkilerine karşı koymak için hızlı, etkili ve doğal bir şekilde çalışmayı amaçlar. Ayrıca sirkadiyen döngü uyku bozukluklarından (örneğin jet lag) muzdarip olanlar için de son derece etkilidir.

 

Temel olarak Dodow hızlı uyku cihazı ile nefes alın ve rahatlayın.


 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...