Kategoriler
bodyguardz Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

bodyguardz Koleksiyonu

BodyGuardz, 2002 yılında Kirk Feller tarafından Western US' de kurulmuştur. Bir BGZ markaları şirketidir. BodyGuardz, cihaz korumasında en üst düzeyi temsil eder. Şeffaf tam kaplamalar, ekran koruyucular, dekoratif kaplamalar, kılıflar ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir koruma ürünleri serisine sahiptir.

 

 


 

Amerika'nın en hızlı büyüyen 500 şirketi arasında yer almaktadır. 2015 yılında American Express tarafından dünyanın en hızlı büyüyen, kadın liderliğindeki 6. şirketi seçilmiştir.

 

 

Eco PRTX ekran koruyucu modelleri, UV Rheinland tarafından Yeşil Ürün İşareti sertifikasına sahiptir. Sertifika satın alınan her ekran koruyucu ürünü için bir ağaç dikmeyi taahhüt etmektedir ve dünyada ilk Yeşil Ürün işareti sertifikasına sahip ekran koruyucu modelidir. Yüzde 50 daha az karbon ayak izine sahip bir tasarıma sahip, piyasadaki ilk kırılmaz, sentetik cam ekran koruyucudur. Tüm BodyGuardz ürünleri gibi Eco PRTX de plastik içermeyen, yüzde 100 geri dönüştürülebilir ve soya bazlı mürekkeplerle basılmış ambalajlara sahiptir. REACH, RoHS ve Prop 65'e göre test edilmiştir.

 

Pure 3 ekran koruyucu modelleri, telefonunuzun ekranını anında 5 kat daha güçlü hale getirerek BodyGuardz'ın sunduğu en güçlü cam olmasını sağlar.
 

PureGuard ekran koruyucu modelleri, ekranınızın ve kılıfınızın yüzeyinde bakteri oluşumunu %99 azaltan antimikrobiyal ürün korumasına sahiptir. PureGuard teknolojisi, bakteri ve küf oluşumuna neden olan koku ve lekelenmeyi kontrol ederek ekran koruyucunuzun daha taze, daha temiz ve daha dayanıklı kalmasına yardımcı olur.

 

Pure 2 EyeGuard ekran koruyucu modelleri,  elektronik cihazlardan yayılan mavi ışık dalga boylarının %43'üne kadarını filtreleyerek gözlerinizi yüksek enerjili mavi ışıktan korumaktadır. 

 

SpyGlass ekran koruyucu modelleri, ekrandaki verilerinin korunması için 2 yönlü gizlilik teknolojisi ile 45 dereceden daha fazla görüş açısında gizlilik sağlar.
 

Synthetic ekran koruyucu modelleri, 3 farklı koruyucu katman ile üretilmektedir. İlk katman, dokunma hassasiyetini koruyan ve kullanıcı hatalarını önleyen emici yapıştırıcı ile üretilmiştir. Orta katmanlar, yüksek kaliteli akrilik ve PET formülüdür. Bu malzeme, "sentetik camımızın sentetik kısmıdır". Son koruyucu katman, cam gibi görünen ve hisseden yenilikçi bir elektro kaplamalı son kattır. Sonuç, kırılmaz performansın yanı sıra, temperli camla karşılaştırılabilir çizilme direncine ve görsel netliğe sahip bir ekran koruyucudur.
 

Pure Arc ekran koruyucu modelleri, camın tüm yüzeyinde yapışkan bulunan tek kavisli, temperli cam ekran koruyucudur. Tam yüzeyli yapışkan, camı cihazınızda güvenli bir şekilde tutar, dokunma hassasiyetini artırır ve diğer kavisli cam koruyucularda gördüğünüz nokta matrisini ortadan kaldırır. 

 

BodyGuardz koleksiyonun tamamına monoFe sayfalardan ulaşabilirsiniz.


bodyguardz-ekran.png (820×242)monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...