Kategoriler
blink Koleksiyonu
Kategoriler

blink Koleksiyonu

Blink, 2009 yılında Immedia Semiconductor, Inc olarak Peter Besen, Don Shulsinger ve Stephen Gordon tarafından kurulmuştur. Blink, pil ile çalışan ev güvenlik kameraları üretmektedir. 2014 yılında iç mekân güvenlik kamerası modeli için 1 milyon ABD dolarının üzerinde bağış toplanması adına bir Kickstarter kampanyası düzenlenmiştir. 
 


 

Şu anda Blink İç Mekan HD Güvenlik Kamerası, Blink Dış Mekan Güvenlik Kamerası, Blink Mini Güvenlik Kamerası ve Blink Home Security Indoor Akıllı Güvenlik Kamerası modelleri bulunmaktadır.

Blink akıllı güvenlik kameraları, iki yönlü ses, HD video, özelleştirilebilir hareket algılama özelliklerine sahiptir. Blink akıllı ev güvenlik kameralarının ücretsiz uygulaması ile evinizdeki insanları ve evcil hayvanları görün, duyun ve onlarla konuşun.

Blink, Amazon tarafından Aralık 2017'de satın alınmıştır. Immedia Semiconductor, LLC bağımsız bir yan kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Blink Koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...