Kategoriler

august Koleksiyonu

August, Inc, Kasım 2012'de Yves Béhar ve Jason Johnson tarafından San Francisco’da kurulmuştur. August, Wi-Fi bağlantılı akıllı kapı kilitleri ve akıllı kapı zili kameraları üretmektedir. 2017 yılında erişim çözümlerinde dünya lideri ASSA ABLOY tarafından satın alınmıştır.
 


 

Mayıs 2013'te, ilk akıllı kilidi piyasaya sürülmüştür. 1. Nesil August akıllı kapı zili metal bir çerçeveye sahipti ve Bluetooth 4.0 bağlantısı ile akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol ediliyordu. August kapı zilleri, mevcut bir sürgü ile takılır ve geleneksel anahtarların kullanılmasına izin verir. Teknolojinin ilerlemesi ile yeni sürümlerinde Amazon Alexa gibi sanal asistanlarla bağlantı kurulması adına Wi-Fi köprü aparatını piyasaya sürmüştür. Ekim 2015’te August 2.Nesil Akıllı Kilit modelini ve akıllı kapı zillerinin kullanımında telefonu olmayan kullanıcılar için August Akıllı Tuş Takımı piyasaya sürülmüştür. Şirket ayrıca Postmates, Handy ve diğer hizmetlerden kuryelerin tek seferlik bir kodla kilide erişmesine izin veren bir platform olan August Access'i duyurmuştur.

August 3.Nesil Akıllı Kilit modeli, diğer modellerinden farklı olarak yuvarlak yerine uzun bir tasarıma sahiptir. DoorSense özelliğine sahiptir. Kapının açık olup olmadığına dair size bildirimler gönderebilir ve Z-Wave ile uyumluluğu yoktur. Son çıkan modelleri August Wi-Fi 4. Nesil Akıllı Kilit, önceki modellerden %45 daha küçük, Wi-Fi'ye bağlanmak için ek bir köprü gerektirmez ve iki adet CR123 pil ile çalışmaktadır.

Temmuz 2018 itibariyle, August bir milyonun üzerinde akıllı kapı kilidi ve akıllı kamera satmıştır.


August koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...