Kategoriler
Zugu Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

zugu Koleksiyonu

ZUGU CASE, 2010 yılında California, USA’de Tim Angel tarafından kurulmuştur. Tim Angel, 2009 yılında her iPad kullanıcısının deneyimini büyük ölçüde artıracak bir iPad kılıfı tasarlamaya karar vermiştir.ZUGU CASE’in kuruluşunda Tim’in en yakın arkadaşının babası Tim’e 70.000 dolar yatırım yapmıştır. Kılıfını tasarımını geliştirmek ve üretmek amacıyla 2009 yılında Tim 2 aylık Çin gezisine çıkmıştır ve Nisan 2010 yılında ZUGU CASE’in ilk nihai kılıf örneğini onaylanmış ve faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Tim, Zugu'nun tanıtım stratejisini sosyal medyaya üzerinden yapmayı hedeflemiş ve internet üzerinde ZUGU CASE kılıflarının çok yönlülüğünü, taşınabilirliğini ve esnekliğini tanıtmak amacıyla birçok tanınmış YouTuber ile işbirliği yapmıştır. Ama Tim insanların daha çok dikkatini çekmek için Hawaii'ye uçmuş, bir dağa tırmanmış ve bir iPad'i erimiş lavlara fırlatmıştır. Ortaya çıkan video viral olmuş ve 6,5 milyon görüntüleme almıştır.

 


 

Tim, 2018'de yeni web sitesini kullanıma sunduğunda ve Amazon'da satışa bağladığında satışları %500 artmıştır. ZUGU CASE’in yeni web sitesi BigCommerce Enterprise mağaza sahipleri tarafından verilen yılın "Top Website Design" ve "Best Home Page Design" ödüllerine sahiptir.
 

Tüm kârın %10'unu Uluslararası Çocuk Vakfı  da dahil olmak üzere birçok hayır kurumlarına bağışlamış ve Kolombiya'da bir toplum merkezi inşa etmek için 500.000 doların üzerinde bağışta bulunmuştur.

 

ZUGU CASE’de şu anda Prodigy X serisi modelleri, Alpha serisi modelleri ve Muse serisi modelleri bulunmaktadır.

 

Prodigy X serisi modelleri, ZUGU CASE’in ilk modelidir. iPad'in etrafını tamamen saran kılıf, 1.5mt yüksekliğe kadar düşmelerden korumak için kauçuk ve polikarbonat malzemeler ile yapılmıştır. Yerleşik stand özelliği, iPad'inizi birkaç farklı görüş açısına kolayca ayarlamanıza olanak tanır. Kapak üzerinde bulunan mıknatıslar, tüm iPad'i manyetik yüzeylerde tutacak kadar güçlüdür.

 

Alpha serisi modelleri, manyetik stand olmanın yanı sıra iPad’iniz için 360 derece koruma sağlayan ince bir koruyucu kılıftır. Rahat görüntüleme ve kullanım için 10 çoklu pozisyona ve açıya katlanabilir. Ayrıca Apple Pencil'ınızı saklamanıza ve kablosuz olarak şarj etmenize olanak tanır. Günlük iPad kullanıcıları için koruma, yüksek ergonomi ve aşırı çok yönlülük göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Alpha, sentetik deri, PC/TPU ve mikrofiber astar kullanılarak üretilmiştir. Malzemeler, iPad’inizin ve iyi görünmenizi sağlarken çizilmelere ve darbelere karşı korur. Kapak, yerleşik mıknatıslara sahiptir ve size aradığınız rahat görüş açısını sunmak için tasarlanmış, manyetik olarak güvenli 10 açıya sahip bir stand olarak ikiye katlanır. Manyetik kapak aynı zamanda iPad için otomatik uyku/uyanma özelliğine sahiptir ve eller serbest bir deneyim için buzdolabı vb. gibi metal bir yüzeylere yapışabilir. 1.5mt’den beton üzerinde birden çok kez düşmeye karşı test edilmiştir.

 

Muse serisi modelleri, major drop koruması sağlarken aynı zamanda ince ve ayarlanabilir manyetik standı ile çok kullanışlı olan şık ve lüks bir modeldir. Manyetik stand özelliği, 8 güvenli açıya ayarlanabilir. Kaliteli dış mat sentetik deri malzeme ve çift enjeksiyonlu PC/TPU malzeme ile üretilmektedir. Cihazınıza 1.50 metreye kadar düşme koruması sunar. Mıknatıs özelliği, iPad'inizi buzdolabında veya diğer metal yüzeylerin çoğunda tutacak kadar güçlüdür.

 

ZUGU CASE koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...