Kategoriler

WeatherFlow Koleksiyonu

WeatherFlow Inc., en son gözlem, modelleme ve tahmin teknolojisini uygulama konusunda yirmi yılı aşkın deneyime sahip hava durumu endüstrisinde lider bir firmadır.
 


 

WeatherFlow yayılma, acil durum yönetimi, tehlikeli hava durumu uyarısı, kasırga ölçümleri dahil olmak üzere birçok sektörde oldukça özel ihtiyaçları karşılayarak pazara sürekli yenilikçi ürün ve hizmetler sunmuştur. 
 
Rüzgar, sıcaklık, nem ve basınç okumalarını ölçmek için akıllı telefonunuzla birlikte kullanılan son derece hassas minyatür hava durumu cihazları üretmektedir. WeatherFlow Akıllı Rüzgar Ölçer Cihazı modeli , WeatherFlow Tarım için Akıllı Hava Durumu Ölçer Cihazı modeli ,WeatherFlow Atış Akıllı için Hava Durumu Ölçer Cihazı modeli, WeatherFlow Akıllı Hava Durumu Ölçüm Cihazı modeli ve en son olarak piyasaya sürdüğü WeatherFlow Tempest Akıllı Hava Durumu Sistemi cihazı modeli bulunmaktadır. Ücretsiz rüzgar ve hava durumu ölçer uygulaması dahil olmak üzere çeşitli uyumlu uygulamalara veri kaydedebilir ve aldığınız raporları e-posta, SMS, Twitter, Instagram ve daha fazlası aracılığıyla anında paylaşabilirsiniz.
 
WeatherFlow ürünlerinin tamamına monoFe.com’dan ulaşabilirsiniz.monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...