Kategoriler
UPRIGHT Koleksiyonu

UPRIGHT Koleksiyonu

Upright CEO'su ve kurucusu Oded Cohen, yıllarca annesinin şiddetli sırt ağrısından şikayetçi olduğunu gördükten sonra ona yardımcı olacak bir çözüm bulma yolculuğuna başlamıştır. Upright, ilk geliştirme aşamalarında Indiegogo'da 150.000 $ 'dan fazla para toplamış ve 2014’te doktorlar, kayropraktik uzmanları ve fizyoterapistler ile yapılan araştırmalardan sonra 2015 yılında resmi olarak piyasaya sürülmüştür. Dijital terapi ve kas-iskelet sistemi ağrısı konusunda uzmanlaşmış ve günümüzün önde gelen küresel dijital sağlık şirketi olma yolunda ilerlemiştir. 2016 yılında “Convergence MEDy ödülü” ve MEDICA'da “En İyi Tıbbi Uygulama” dahil olmak üzere birçok ödül kazanmıştır.
 


 

Upright Akıllı Duruş Cihazı, kişinin duruşunu düzeltmek için sırtının üst veya alt kısmına takılabilen giyilebilir bir akıllı cihazdır. Klinik olarak onaylanmış teknolojisi ile dünya çapında doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Sırtın üst veya alt kısmında titreşerek kullanıcının duruşundaki bozuklukları bildirmek üzerine tasarlanmıştır. Çoklu sensör teknolojisi ile donatılan Upright Akıllı Duruş Cihazı, vücudunuzun hareketlerini algılar ve ne zaman eğilirseniz dik durma pozisyonu hatırlatması için hafif titreşim yapar. Daha iyi omurga desteği için sırt ve karın kaslarınızı doğru pozisyonda kalmasını destekler. iOS veya Android uygulamasıyla eşleştirilir, böylece kullanıcı duruş pozisyonundaki düzelmeyi uygulaması üzerinden takip edebilir. Upright Go 2 Akıllı Duruş Cihazı ve Upright Go Akıllı Duruş Cihazı olarak iki ayrı modeli bulunmaktadır. Upright Go 2 Akıllı Duruş Cihazı'nın boyutu daha küçük ve pil kullanım ömrü daha uzundur. İki model de yalnızca 2 hafta içinde sonuç almaya başlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Cihazı takmadığınız zaman bile kalıcı olan sağlıklı duruş alışkanlıklarına destek olmaktadır.
 
Upright koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...