Kategoriler
UAG Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

UAG Koleksiyonu

Urban Armor Gear, 2012 yılında Orange County, Kaliforniya'da üç kişi tarafından kurulmuştur. O dönemde piyasada ki telefon kılıflarından etkilenmeyen üç kurucu bir araya gelerek en sağlam kılıfları yaratmaya karar verdi.
 
 

 


 

UAG'ı temsil eden askeri düzeyde ki bu güç duygusu, sağlam kaliteliği ve dayanıklılığı müşterilerine yaymak için çok çaba harcadı. UAG kılıfları, aktif yaşam tarzlarının zorluklarına dayanabileceğini kanıtlayarak giderek büyüdü.
 
5 Katmanlı korumayı karbon fiber ve Kevlar gibi gelişmiş malzemelerle birleştiren UAG, Monarch Serisi ile hafızalara kazınmıştır.
 
UAG koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.


bodyguardz-ekran.png (820×242)monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...