Kategoriler
Tech-Armor Koleksiyonu
Kategoriler

tech armor Koleksiyonu

Tech Armor, Eric Tong ve Joseph Jaconi tarafından Mayıs 2012'de Redondo Beach, CA'da kurulmuştur. Tech Armor, Amazon, Rakuten, EBay, Newegg gibi önde gelen e-ticaret sitelerinin yanı sıra perakendeciler aracılığıyla ve dünya genelinde 30'dan fazla ülkede satılmaktadır.

Tech Armor, yalnızca Akıllı telefon koruyucu modelleri için değil Laptop & Notebook koruyucu, Akıllı saat koruyucu ve Tablet koruyucu kategorilerinde de birinci sınıf ekran koruyucu ürünleri üretmektedir.

Optimum dokunmatik ekran netliği sağlamak, parmak izlerine direnmek ve günlük aşınma ve yıpranmadan kaynaklanan çizilmelere karşı üstün koruma sağlayan temperli cam ekran koruyucu modellerinden, 0,33 mm kalınlığı ve yuvarlak kenarları ve endüstri lideri 9H sertlik derecesi ile balistik cam ekran koruyucu ürünlerine kadar birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitli ekran koruyucu ürünleri üretmektedir.

Dünya çapında 4 milyondan fazla kullanıcı, Tech Armor ekran koruyucu ürünleri ile korunmaktadır. Tech Armor, şu anda 300'den fazla cihaz için ekran koruyucu ürünleri üretmektedir.


Tech Armor Koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...