Kategoriler
SureFlap Koleksiyonu
Kategoriler

SureFlap Koleksiyonu

SureFlap Ltd, Cambridge fizikçisi Dr. Nick Hill tarafından 2004 yılında kurulmuştur. SureFlap akıllı evcil kapısı fikri Nick Hill’in kedisi Flipper’ın kedi kapısından giren bir sokak kedisi tarafından saldırıya uğraması sonucunda ortaya çıkmıştır. Üç yıllık araştırma ve geliştirme süreci sonunda ve SureFlap Microchip Akıllı Otomatik Kedi Kapısı 2007'de piyasaya sürülmüştür.

Günümüzde SureFlap, mikroçipli akıllı evcil hayvan kapıları yelpazesini genişletmiş ve yakın zamanda mikroçiple çalışan evcil hayvan besleyici ürününü de piyasaya sürmüştür. SureFlap ürünleri dünya çapındaki veterinerler tarafından tavsiye edilmektedir ve bugüne kadar dünya çapında yarım milyondan fazla SureFlap ürünü satılmıştır.

SureFlap, tüm yaygın tanımlama mikroçipleriyle uyumludur. Bir evcil hayvana mikroçip takılı değilse, bir SureFlap Akıllı Tasma Çipi ile de kullanılabilmektedir. SureFlap ürünleri pille çalışır ve 32 adede kadar evcil hayvan kimliğini bellekte saklayabilir.

SureFlap evcil hayvan kapısı serisinde, evinize izinsiz giriş yapan hayvanların eve girmesini önlemek için tasarlanmış üç ürün bulunmaktadır.

SureFlap ilk olarak SureFlap Microchip Akıllı Otomatik Kedi Kapısı modeli ile piyasaya çıkmıştır. Kayıtlı bir kedi, kedi kanadına dışarıdan yaklaştığında, kedinin mikroçipini okur ve erişime izin vermek için kilidi açar.

SureFlap, çok kedili evlerin ihtiyaçlarını karşılamak için, bir kedinin mikroçipini eve girdiklerinde okumanın yanı sıra evden çıktıklarında da mikroçiplerini okuyan SureFlap DualScan Microchip Akıllı Otomatik Kedi Kapısı modelini geliştirmiştir. Bu kedi sahiplerine, diğer kedilerinin istedikleri gibi içeri veya dışarı gelip gitmesine izin verirken bazı kedileri de içeride tutma esnekliği sağlar.

Evcil hayvan kapısı serisindeki üçüncü ürünü SureFlap Mikroçip Akıllı Otomatik Köpek Kapısı modelidir. Büyük kediler ve küçük köpekler için tasarlanmış daha büyük bir üründür. Sahiplerin kapıyı günün veya gecenin herhangi bir saatinde kilitlemek ve açmak için programlamasını sağlayan bir sokağa çıkma yasağı moduna sahiptir.

Surefeed Microchip Akıllı Otomatik Evcil Hayvan Besleyici, bir kedinin mamasını evdeki diğer evcil hayvanlardan ve küçük çocuklardan korumak için akıllı kapı serisiyle aynı mikroçip okuma teknolojisini kullanır. Çok evcil hayvanlı bir evde yemek zamanlarını yönetmek zor olabilir ve besleyici, birçok evcil hayvan sahibinin karşılaştığı bazı beslenme zorluklarını ele alır. Kayıtlı bir kedi besleyiciye yaklaştığında, mamasını ortaya çıkarmak için kapak açılır. Kedi yemeğini bitirip uzaklaştıktan sonra kapak kapanır.


SureFlap koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...