Kategoriler
Speck Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

speck Koleksiyonu

Speck, 2001 yılında San Mateo, California Ryan Mongan, David Law ve Tony Lillios tarafından kurulmuş, iPad, iPhone, MacBook, Android cihazlar, tabletler ve E-okuyucular dahil olmak üzere taşınabilir elektronik cihazlar için koruyucu kılıflar üreten bir firmadır.
 


 

Speck, 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Inc.'in en hızlı büyüyen 5000 özel şirket listesinde 41. sırada yer almıştır. 2009'da iLounge da CandyShell telefon kılıfı modeli ile “Yılın iPhone Kılıfı” ödülünü kazanmıştır. CandyShell modeli aynı zamanda Uluslararası CES Innovations 2012 Tasarım ve Mühendislik Ödülleri Adayı olarak seçilmiştir ve en İyi Uygulamalar kategorisinde Webby Awards 2012 Onur Ödülü'ne layık görülmüştür. 29 Mayıs 2014'te Samsonite, Speck Products'ı VMG Partners'tan 85 milyon dolara satın almıştır. 
 
Her kılıf modelinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Speck Stay Clear modelleri şeffaf kılıflar, sararmaya karşı dayanıklılık için 120 saatlik UV testinden geçirilmektedir. Speck Presidio Pro modelleri IMPACTIUM malzeme ile düşmelere karşı tam koruma sağlamakta, Speck CandyShell modelleri ise, leke ve kokulara karşı microban antimikrobiyal ürün koruması bulunmaktadır. 
 
Speck koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...