Kategoriler
Seek-Thermal Koleksiyonu
Kategoriler

seek thermal Koleksiyonu

Seek Thermal Inc., Amber Engineering ve Indigo Systems şirketlerinin termal görüntülemeyi günlük yaşamın bir parçası haline getirme misyonuna sahip üçüncü şirketidir. Seek Termal, 40 yılı aşkın endüstri uzmanlığı ve tescilli kızılötesi teknolojisi ile 2012 yılında kurulmuş, tüketici, ticari, OEM / ODM ve endüstriyel IoT için uzun dalgalı kızılötesi sensörler ve termal görüntüleme kameraları üretmektedir. Seek Thermal, dünya çapında yüksek kaliteli, uygun fiyatlı termal görüntüleme lensleri ve ürünleri tasarlamak ve sunmak için Raytheon ve NXP şirketleri ile ortak çalışmaktadır.
 


 

 
Tüm nesneler, ışık olmadığında bile termal kameralar tarafından görülebilen ısı veya kızılötesi ışık" yayar. Seek Termal kameraların gücü ile ısıyı ve termal enerjinin farklı nesneleri nasıl etkilediğini görselleştirebilirsiniz. Seek Thermal'in kameralarının birçoğu, FastFrame olarak bilinen daha pürüzsüz ve daha az sarsıntılı yüksek kaliteli video yenileme hızına sahiptir. Akıllı telefonunuzun gücünü ve rahatlığını kullanarak termal fotoğraf ve video çekmeyi, bulguları paylaşmayı kolaylaştırır. Hava sızıntıları, eksik veya hasarlı yalıtım, verimsiz HVAC sistemleri, elektrik arızaları ve çok daha fazlasının neden olduğu sorunları tespit edebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak düşük güçle çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve pil veya şarj gerektirmez.
 
Seek Thermal Compact serisinin hem iOS hem de Android için Lightning , USB C , Micro USB olarak üretilmiş bağlantı seçenekleri ve Compact, Compact XR ve Compact Pro olarak 3 farklı modeli bulunmaktadır. Seek Thermal Compact model serisi, termal sensörü ve geniş görüş alanı ile yüksek çözünürlük ve termal görüntüleme dengesini bir araya getirir. Seek Thermal Compact XR model serisi, algılama mesafesini neredeyse iki katına çıkararak 548 m daha dar bir görüş alanı kullanır. Seek Thermal Compact Pro model serisi ise daha yüksek 320 x 240 çözünürlük, ayarlanabilir seviye ve aralık kontrolleriyle daha fazla termal ayrıntı göstermektedir. Yapmanız gereken tek şey uygulamasını indirmek, cihazı telefonunuza bağlamak. Termal anormallikleri taramaya başlayabilirsiniz. 
 
Seek Thermal koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...