Kategoriler
Rocketbook Koleksiyonu
Kategoriler

Rocketbook Koleksiyonu

Rocketbook, Kickstarter ve Indiegogo gibi kitle fonlaması platformlarından, kitle fonlaması tarihinin 1 numaralı ofis/okul ürünüdür. Rocketbook tekrar kullanılabilir defterlerin kurucuları Jake Epstein ve Joe LeMay hayranlarının desteği ile 2.5 milyon dolarlık yatırım alarak üretime başlamıştır. İlk modeli Wave, Indiegogo'da 1,2 milyon dolardan fazla para kazanmakla kalmamamış, Kasım 2016'da Amazon'un en çok satan defteri olmuştur. Rocketbook Everlast modeli, kitle fonlaması plaftormlarından 4 milyon doların üzerinde para kazanmıştır. 50.000'den fazla defter satışı yapmış ve 10 milyon dolar gelir elde etmiştir. 
 
Rocketbook, Cloud sistemi ile tüm notları dijital hale getirmek ve kağıt tasarrufu yapmak için tasarlanmış, yeniden kullanılabilir dijital bir defterdir. Rocketbook not yazılmasına ve silmesine olanak tanır ve ayrıca her sayfayı Cloud hizmetlerine göndermeden önce tarayan özel bir QR kodu uygulaması kullanarak, kullanıcıların tüm notlarını hızlı bir şekilde dijitalleştirmesini, cloud sistemlerine kaydetmesini ve notları korumasını sağlar. İlk bakışta Rocketbook diğer defterlere benzemektedir. Sıkı bir spiral ciltleme ve not almak ve çizmek için 80 ince sayfaya sahiptir. Ancak Rocketbook uygulaması aracılığıyla her sayfanın fotoğrafını çektiğinizde, sayfalarınızı tarayacak ve geliştirecektir. Her sayfanın alt bilgisine önceden basılmış yedi simgeyle, ister Dropbox, Google Drive veya iCloud notlarınızın nereye gönderileceğini seçebilirsiniz. 
 


 

 
İlk üretilen Rocketbook Wave modeli, Pilot Frixion Kalemi ile Rocketbook'un ince grenli sayfalarıyla birleştiğinde, bu mürekkep ısıya maruz kaldığında silinmektedir. Rocketbook Everlast modelleri ise, paket içerisinde yer alan özel bez ile yazdıklarınızı silebilirsiniz. Grafikler ve eskiz çizimi için çıkarılan Rocketbook Matrix modeli 65 cm ızgara biçimi sayfa yapısı ile üretilmiştir. Ajanda sayfa yapısına sahip Rocketbook Panda modeli tekrar kullanabilir defter Panda Ajanda ile ortak bir işbirliğidir. Üst spiralli not defteri sevenler unutulmamış ve silinebilir özelliği ile Rocketbook Flip modeli piyasaya sürülmüştür. 2 ayrı silinebilir özelliğine sahip bu özel defterler belirli modellerinde bez ile belirli modelinde ise mikrodalga fırında temizlenme özelliğine sahiptitr. Böylece notlarınızı kaybetmeden not defterinizi birkaç kez kullanabilirsiniz. 

 
Rocketbook koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...