Kategoriler
RhinoShield Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

rhinoshield Koleksiyonu

Evolutive Labs, (bkz.Rhinoshield) Nisan 2012'de Cambridge Üniversitesi'nden bir öğrenci grubu tarafından kurulmuştur. Rhinoshield, akıllı telefon kılıfı modelleri, akıllı telefon ekran koruyucu modelleri, akıllı saat koruyucu modelleri kategorilerinde faaliyet göstermektedir.

İlk ürünleri Kickstarter topluluğu tarafından finanse edilmiştir. Kickstarter destekçileri tarafından RhinoShield iki ay boyunca günlük kullanımda test edilmiş ve kullanıcıların geri bildirimleri sayesinde ürünü özellikleri iyileştirip geliştirilmiştir.
 


 

Rhinoshield akıllı telefon kılıfı modellerinde alışılmışın dışında yüksek derecede koruyucu olan yeni nesil ShockSpread™ malzemesi kullanılmaktadır. ShockSpread malzemesi hem sert hem de yumuşak özellikler sergiler, bu da tek başına darbeye karşı koyabileceği ve yastıklama yapabileceği anlamına gelir. Rhinoshield telefon kılıfı modelleri, BPA içermez, %100 geri dönüştürülebilir ve leke tutmaz. Akıllı telefon ekran koruyucu modelleri için yeni bir polimetrik kompozit malzeme geliştirilmiştir. Polimetrik malzeme sayesinde temperli cam koruyucularına kıyasla 80 cm yükseklikten 500 gr’lık bir demir bilye darbesine dayanabilir.

Akıllı telefon kılıfı modellerinde, SolidSuit serisi modelleri, CrashGuard NX Bumper serisi modelleri ve  Mod NX serisi modelleri bulunmaktadır. Tüm seriler de en az 3,5 mt düşmeye karşı koruma ile MIL-STD 810G sertifikası bulunmaktadır.
 

 

Rhinoshield koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...