Kategoriler
Poetic Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

poetic Koleksiyonu

Poetic, 2010 yılında Jake Cheng tarafından San Francisco'da kurulmuştur. Akıllı telefonlar ve tablet meraklıları tarafından dünya çapında tanınan Poetic, hem yenilikçi hem de yüksek kaliteli ve son derece sağlam akıllı telefon kılıf modelleri ve tablet kılıfı modelleri üretmektedir.


 

Poetic, 2013 yılında Amazon MarketPlace'te akıllı telefon/tablet aksesuarları kategorisinde 1 numaralı satıcı olarak seçilmiş ve aynı yıl içerisinde PCMAG tarafından "En İyi 35 iPhone Kılıfı" listelerinde 5. sırada yer almıştır.

Akılı telefonlar için, Guardian serisi modelleri, Revolution serisi modelleri, Spartan serisi modelleri ve Affinity serisi modelleri bulunmaktadır.

Poetic Revolution serisi akıllı telefon kılıfı modelleri, telefonunuzu düşmelere karşı koruma için MIL-STD 810G sertifikasına sahiptir. İki katmanlı kılıf, ek koruma için yükseltilmiş kenarlara ve köşelere sahiptir ve ekran için ön koruma çerçevesine sahiptir. Arka kısım ise ekstra şok emilimi için PC ve TPU malzemeden üretilmiştir. Son olarak, kickstand özelliğiyle eller serbest kullanıma olanak tanır. Poetic Spartan serisi akıllı telefon kılıfı modelleri, Revolution modeliyle neredeyse aynıdır. Spartan ekstra koruma için MIL-STD 810G ve MIL-STD 516.6 sertifikalarına sahiptir. Temel fark, Spartan kılıfının arka kısmında göz alıcı bir görünüm veren birinci sınıf deri dokulu bir kaplamaya sahip olmasıdır. Poetic Affinity serisi akıllı telefon kılıfı modelleri, daha ince ve daha rahat bir tutuş için yapılmış tek katmanlı bir kılıftır ve düşmelere karşı koruma için MIL-STD 810G sertifikasına sahiptir. Telefonunuzun tasarımını görebilmeniz için arka kısım kısmen şeffaftır.

Tabletler için, TurtleSkin serisi modelleri, Revolution serisi modelleri, Lumos serisi modelleri ve Explorer serisi modelleri bulunmaktadır.

Turtleskin serisi tablet kılıfı modelleri, su sıçramasına dayanıklı koruyucu kaplamaya sahip birinci sınıf, ultra kalın, çocuk dostu, toksin içermeyen silikon malzeme ile üretilmiştir. Delikli, darbeyi emen tasarıma sahip dolgulu köşeler, tabletinizi aşırı şok ve darbelere karşı korur. Eşsiz arka desen, kaymayı önlemek için yüzeylere tutunan yükseltilmiş desteklere sahip bir kaplumbağa kabuğu tasarımıdır ve su ile yıkabilir. Revulation serisi tablet kılıfı modelleri, iki parçalı PC ve TPU malzeme ile üretilmiştir. Astar ve tamponlar, düşmelere ve eziklere karşı 360 derecelik koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ekran için koruma çerçevesi ve eller serbest kullanım için dahili kickstand özelliği bulunur. Expoere serisi tablet kılıfı modelleri, üç katmanlı bir kılıftır. İlk katman sert kabuklu darbeye dayanıklı tampondur ve tabletinizi güvenli ve emniyetli bir şekilde sarar. İkinci katman dokunmatik ekranı veya stylus kalem hassasiyetini etkilemeyen dahili ekran koruyucudur. Üçüncü katman ise şık petek dokulu folyo kapağıdır aynı zamanda çok açılı görüntüleme/yazma standı görevi görür. Ek olarak stylus kalemleriniz için bir bölmeye sahiptir. Lumos X serisi tablet kılıfı modelleri, ultra net,ince,hafif ve tabletinizi günlük aşınmalardan ve yırtılmalardan koruyan bir kılıftır. Kapak, yükseltilmiş çerçeveler ve esnek TPU malzeme ile tabletinizi korumak için tasarlanmıştır. Dahili kalem bölmesi kaleminize kolayca erişmenizi sağlar.

Poetic koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...