Kategoriler

Pavlok Koleksiyonu

Pavlok, Maneesh Sethi tarafından 2013 yılında Boston, Massachusetts, United States’de kurulmuştur. Pavlok, insan davranışını izlemek ve analiz etmek için tasarlanmış bir elektronik akıllı giyilebilir cihazın geliştiricisidir. Sethi, 2014 yılında IndieGoGo kampanyasında 283.827 $ toplayarak ürünü piyasaya sunmuştur. 

 

Pavlok, kullanıcıların iyi alışkanlıklar oluşturmasına ve sürdürmesine yardımcı olan şok veren bir akıllı bileklik modelidir. Pavlok, 80 yılı aşkın bilimsel kanıtın temeli üzerine inşa edilmiştir. Kötü alışkanlıkları kırmak için, şimdiye kadar kullanılan en etkili tedavi olan Aversion Terapisi bilimini kullanır. Pavlok, kullanıcıların beyinlerini değiştirmek ve sahip olmak istedikleri alışkanlıkları oluşturmak için doğru izleme, taahhüt teknikleri ve 'bileğinizde' hatırlatıcı tetikleyicileri birleştirir. Şok devresi cildinizde tamdır ve gerilim/amper size zarar vermeye yetmez. Çok belirgin bir statik şok, çoraplarınızla bir halının üzerinde yürüdüğünüzde ve ardından metal bir kapı koluna dokunduğunuzdaki gibi. Tek bir şarjla 200'e kadar şok verebilir. Bu, tipik bir kullanıcı için Pavlok'un tam şarjla 4 gün dayanacağı anlamına gelir.

 


 

Pavlok, kötü alışkanlıkları eğiten bir Google Chrome verimlilik uzantısına sahiptir. Dahası, bileklik Fitbit, Amazon Echo ve GPS gibi popüler araçlarla senkronize edilebilir. Bu, kullanıcının ulaşmak istediği hatırlatıcıları ve hedefleri belirlemesine olanak tanır. Araştırmalar, tutarlılığın bir alışkanlık oluşturmanın anahtarı olduğunu gösteriyor. Hedeflerinize bağlı kalmak için Pavlok'u kullandığınızda, bunların daha kolay ve sonunda otomatik hale geldiğini göreceksiniz. Her türlü davranışı değiştirmek için Pavlok'u kullanabilirsiniz.

 

Pavlok Koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 

    monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...