Kategoriler

Paperlike Koleksiyonu

PaperLike, 2017’de Amerikalı Jan Supper tarafından, tabletinin cam hissiyatını rahatsız bulması ve elinin sürekli yazı yazarken kaymasından dolayı çözüm araması ile bulunmuş bir ekran koruyucu markasıdır.
 
PaperLike, kağıtsız bir ortamda kağıdın hassasiyetini isteyen profesyoneller ve sanatçılar için geliştirilmiş bir ekran koruyucudur. Özellikle çizim yapan sanatçıların, grafikerlerin ve öğrencilerin öncelikli tercihi olan bu muazzam ekran koruyucu, gelişmiş hassasiyete sahiptir. PET plastikten yapılan PaperLike ekran koruyucu, ilave hacim olmaksızın ekstra işlevsellik ekler. Uzun çizim seansları için ideal miktarda sürtünme ve optimum doğruluk için doğru darbe direncini oluşturmak üzere optimize edilmiştir. Mat, parlama önleyici kaplama özelliği yüzeye gelen ışığı dağıtır ve yansımaları azaltır. Diğer ekran koruyuculardan farklı olarak mat özelliği ile PaperLike, göz yorgunluğunuzu azaltabilir.
 
Nanodots teknolojisi, ekran koruyucunun folyosuna serpilmiş mikro boncuklardır. Bu mikro boncuklar, ekran koruyucuya dağıtılır ve stylus kalemler ile adeta kağıda yazıyormuş hissi vererek hafifçe titremesini sağlar. PaperLike ürünlerini diğer tablet ekran koruyucu çeşitleri ile ayıran en önemli özelliği Nanodots teknolojisi sayesinde bir sayfada yazı yazar gibi hissedebilirsiniz. Kalemin yüzeyde kayarken sürtünmesini hissedebilir ve dikkatlice dinlerseniz, bir kağıt parçası üzerinde bir kalemin “çizilmesini” hatırlatan sesini bile duyabilirsiniz.
 

 


 

Paperlike Ekran Koruyucu Modelleri
 
Apple iPad Pro 11 inç 2020 PaperLike Ekran Koruyucu
Apple iPad Pro 11 inç 2018 PaperLike Ekran Koruyucu
Apple iPad Air 10.9 inç PaperLike Ekran Koruyucu 
Apple iPad Pro 10.5 inç PaperLike Ekran Koruyucu
Apple iPad Air 10.5 inç PaperLike Ekran Koruyucu 
Apple iPad Pro 10.2 inç 2017 PaperLike Ekran Koruyucu 
Apple iPad Pro 10.2 inç 2018 PaperLike Ekran Koruyucu 
Apple iPad Pro 9.7 inç PaperLike Ekran Koruyucu
Apple iPad Air 2 9.7 inç PaperLike Ekran Koruyucu
Apple iPad 9.7 inç PaperLike Ekran Koruyucu
Apple iPad Pro 12.9 inç 2020 PaperLike Ekran Koruyucu
Apple iPad Pro 12.9 inç 2018 PaperLike Ekran Koruyucu 
Apple iPad Mini 7.9 inç PaperLike Ekran Koruyucu
 
Paket İçerikleri

2 adet PaperLike iPad Ekran Koruyucu
2 adet Islak Mendil
2 adet Toz Giderme Çıkartmaları
1 adet Kuru Mendil
Kurulum Talimatı
    
 
   

 

 

PaperLike koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...