Kategoriler
Osmo Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Osmo Koleksiyonu

Osmo, 2013 yılında iki Stanford mezunu ve eski Google çalışanları Pramod Sharma ve Jérôme Scholler tarafından kurulmuş Palo Alto, California merkezli Tangible Play Tangible Play şirketi tarafından geliştirilmiştir.

Osmo'nun ürünleri, bir iPad veya iPhone'un ön kamerasının önündeki fiziksel oyun alanındaki nesneleri bir stand ve klipsli ayna yardımı ile tanımasına ve izlemesine olanak tanıyan tescilli "Yansıtıcı Yapay Zeka" üzerine inşa edilmiştir.


 

2014 yılına kadar ilk üç Osmo oyunu, Newton, Tangram ve Words, piyasaya sürülmüştür. Osmo, piyasaya çıkışından bu yana Awbie, Mo the Monster ve Pizza Co. gibi benzersiz karakterler ile oyun ailesini genişletmiştir.

2014 yılında Osmo, Time dergisi tarafından En İyi 25 Buluşlardan biri seçilmiş ve 2016 yılında Oppenheim ödülünü kazanmıştır. 2017 de ise Fast Company tarafından eğitimde en iyi on “en yenilikçi şirket” lerden biri olarak seçmiştir. 2019 yılında ise BYJU’S tarafından satın alımıştır. Osmo, dokuz uluslararası dağıtım merkezi aracılığıyla teslim edilen 42'den fazla ülkede satılmaktadır ve 30.000'den fazla okulda kullanılmaktadır.

Osmo iPad İçin Oyunlu Taban Altlık modeli veya Osmo iPhone İçin Oyunlu Taban Altlık modeli ile eğlenirken, öğrenin.


Osmo koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...