Kategoriler
Ocushield Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Ocushield Koleksiyonu

Ocushield, 2015 yılında Londra İngiltere de Dhruvin Patel tarafından kurulmuştur. Dhruvin, bir optometristtir ve klinisyen ekibinin yardımıyla Londra City üniversitesindeyken Ocushield ürünlerini araştırmış ve geliştirmiştir. Ocushield, gözleri dijital cihazlardan yayılan zararlı ışınlardan korumak için özel olarak tasarlanmış ekran koruyucular üretmektedir. Ocushield ekran koruyucu modelleri, dijital cihazların ekranlarından yayılan zararlı mavi ışığı engelleyerek kullanıcıların göz yorgunluğunu azaltmaktadır.
 

Mavi ışık, diğer ışık renklerinden daha kısa dalga boyuna sahiptir, bu da gözlerimizi daha fazla yorduğu anlamına gelir. Mavi ışık, güneş ışığında doğal olarak bulunur ve beynimize gün boyunca uyanık ve tetikte olmamız gerektiğine dair sinyaller gönderir. Yüksek enerjili görünür ışık (HEV) olarak bilinen 400 nm'nin altındaki ışık, retina hasarına ve hücre ölümüne neden olur. Ocushield ekran koruyucu ürünleri, zararlı mavi ışık emisyonlarının %90'ını etkili bir şekilde engeller ve göz yorgunluğu, baş ağrısı, yorgunluk, kuru gözler ve bulanık görme gibi sorunları büyük ölçüde azaltır.


 

Ocushield ekran koruyucu modelleri, nitelikli optometristler tarafından geliştirilmektedir. Akıllı telefon koruyucu modelleri, tablet koruyucu modelleri, laptop ve notebook koruyucu modelleri bulunmaktadır. Ocushield, mobil uygulamalar da ve akıllı telefonlar da bulunan "gece modu" ayarlarından farklı olarak ekranınızın rengini turunculaştırmadan koruma sağlar.


Ocushield koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz. monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...