Kategoriler
Nomad Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

nomad Koleksiyonu

Nomad, 2012 yılında Santa Barbara, California'da Noah Dentzel, Brian Hahn ve Adam Miller tarafından kurulmuştur. Nomad, tasarım ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutan bir şirkettir. Uzun ömürlülük ve dayanıklılık için akıllı telefon kılıfı modelleri ve akıllı saat kayış modelleri Horween Deri malzeme, şarj ve data kablosu modelleri sağlam Kevlar® malzeme ile üretilmektedir.
 


 

İlk ürünleri olan ChargeCard, kredi kartı gibi herhangi bir cüzdana uyan süper ince bir USB kablosu şarj cihazıydı.  Projeye olan ilgiyi ölçmek için bir kampanya başlattılar ve kısa bir süre sonra 18 Temmuz 2012'de Kickstarter'da ilk ürünlerini piyasaya sürdüler. Finansman hedefleri 50.000 dolardı. Ürün, yatırımcıların dikkatini çekti ve hedef finansman hedefini üçe katlayarak sonuçta 161.897 dolarlık artış sağladı.

Anathar şeklindeki ChargeKey, Nomad'in markasına ait ikinci piyasaya sürülen ürünüydü. Indiegogo'da kitle fonlaması 2 Ekim 2013'te başladı ve sonucunda 172.274 dolar topladı. ChargeKey, Time Magazine, AppleInsider ve Today Show'dan olumlu eleştiriler aldı.

Nomad, 2015 yılında elektronik olmayan akıllı saatler için ilk stand ürünlerini piyasaya sürdü, 2016 yılında Horween Leather Co. ile ortaklık kurarak kaliteli akıllı telefon için deri kılıfları, akıllı saat kayışları ve cüzdanlar tasarlamaya başladı. Son olarak Nomad akıllı telefonlar için kablosuz şarj aletleri ve şarj üniteleri üretimine başlamıştır.
 

 

Nomad koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...