Kategoriler
MagGlass Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Magglass Koleksiyonu

MagGlass, bir Encased markasıdır. Encased 2013 yılında Rutherford, New Jersey de kurulmuştur. Encased, cep telefonu aksesuarları, yüksek kaliteli kemer klipsi tutucuları, akıllı telefon kılıfları, ekran koruyucular, şarj cihazları, montaj aparatları ve diğer teknolojik aksesuarları kategorilerinde faaliyet göstermektedir. Akıllı telefon kılıf modelleri, Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı, NASA, ABD Deniz Piyadeleri, Ordu ve Deniz Kuvvetleri, ABD Ordusu Mühendisler Birliği ile yüzlerce eyalet ve yerel Polis ve İtfaiye teşkilatı tarafından kullanılmaktadır.

 

MagGlass ekran koruyucu modelleri, birinci sınıf temperli cam, yağ lekelerine ve parmak izi izlerine karşı dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir. Her MagGlass ekran koruyucu modelleri, sağlamlık ve dayanıklılık için sıkı testlerden geçirilmektedir. 

 

Yüksek Çözünürlüklü temperli cam ekran koruyucu modelleri toplam 0,3 mm kalınlığa sahiptir ve kristal netliğinde bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için gömülü Piksel Izgara Teknolojisi ile desteklenmektedir. MagGlass ekran koruyucu modelleri, çift temperli katman ve güçlendirilmiş kırılmaz yapı ile çivi kadar sağlam 9H sertlik derecesine sahiptir ve 1.8 mt’ye kadar doğrudan alınan darbelere karşı koruma sağlamaktadır.

 

MagGlass markasına ait temperli cam ekran koruyucu modelleri kendi içlerinde farklı özelliklere sahiptir. Anti Mavi Işık Filtreli ekran koruyucu modelleri , Gizlilik Filtreli ekran koruyucu modelleri ve Mat ekran koruyucu modelleri bulunmaktadır. 

 

MagGlass Anti Mavi Işık Filtreli ekran koruyucu modelleri, gözlerinizin mavi ışığa maruz kalmanın olumsuz etkilerinden korur. MagGlass Gizlilik filtreli ekran koruyucu modelleri, hem parlamayı azaltır hem de ekranınızı istenmeyen meraklı gözlerden korur. MagGlass Mat ekran koruyucu modelleri, parmak izi ve yağ kalıntılarını uzak tutmaya yardımcı olur ve hem yapay hem de doğal ışıktan gelen parlamayı azaltır.

 

MagGlass koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 
   monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...