Kategoriler

lucyd Koleksiyonu

Lucyd, akıllı gözlüklerde küresel standardı geliştirmek için benzer düşüncelere sahip üç teknoloji girişimcisi tarafından 2019'da kuruldu. İlk akıllı gözlük ürününü geliştirmeye çıkan bu üç arkadaş çabalarını yalnızca akıllı gözlük testlerine ve geliştirmeye adadılar. İlk finansmanları Birleşik Krallık'taki bir yatırım şirketi olan Tekcapital'di. Bu şirket sayesinde Lucyd, hedeflerine bir adım attı. Bir yıl süren titiz araştırma ve çalışmanın ardından, spor tarzı akıllı güneş gözlüğü olan Lucyd Loud 2020'de piyasaya sürdüler. Ardından Ocak 2021'de piyasadaki ilk optik kalitede akıllı çerçeve olan Lucyd Lyte serisini piyasaya sürdü. Bu seri kullanıcılar tarafından fazlasıyla beğeni topladı ve Lyte akıllı gözlüklerde, güneş gözlüğü gibi hissettiren çerçevelerle tamamen yeni bir standardı temsil etti. 
 
Lucyd, çerçeveleriyle binlerce müşterisini memnun etmeye ve büyümeye devam etti. Bir diğer önemli özelliği ise, 28 gram ağırlığıyla dünyanın en hafif akıllı gözlüğü olan Lucyd Lyte'ın en cesur stillerini piyasaya sürdüler. Şık kıvrımlara, net çizgilere ve hoş bir dokunsallığa sahip olan Lucyd çerçeveleri görünümden ödün vermeyip güçlü ses teknolojisi ile müşterilerine hizmet etmektedir. Ayrıca üst düzey konfor için, Ultra hafif naylon enjeksiyonlu saplar, asetat çerçevelere  özel bir menteşe ile sabitlenerek günlük kullanımda süper rahatlık sağlar.
 
Akıllı gözlük, Lucyd Lyte'ın benzersiz dokunmatik kontrolleri ve Siri ve Google Voice gibi sesli asistanlar aracılığıyla, akıllı telefonumuzu cebimizden çıkarmaya alışık olduğumuz birçok görevi yerine getirmenin daha elverişli ve kusursuz bir yoludur. Lucyd gözlükler, bir arkadaşınızı aramak, yol tarifi almak, Uber sipariş etmek ve hisse senedi fiyatlarınızı kontrol etmek gibi her şeyi dokunmasız bir ses arayüzüyle yapmanıza olanak tanır.
 
Klasikten avangart modele kadar özenle hazırlanmış Lucyd koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 

 


 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...