Kategoriler

kanex Koleksiyonu

Kanex, 2006 yılında Brea, California, United States de kurulmuştur. Kanex kurulduğu günden bu güne kadar toplam 150 bin ABD Doları finansman toplamıştır ve hızla değişen teknolojik dünyada cihazları ve ekranları bağlamak için yeni ve heyecan verici yollar sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış kapsamlı teknoloji ürünleri sunmaktadır.

 

Kanex, teknoloji aksesuarları sektöründe ses adaptörleri ve ses kabloları, HDMI kabloları, masaüstü ve taşınabilir klavyeler, taşınabilir piller, araba ve duvar şarj cihazları, ekran koruyucular ve kablosuz kulaklık vb. ürünler üretmektedir ve Apple iPad, iPhone, MacBook ve daha fazlası için çevirici ve dönüştürü kategorisinde aksesuarlar sağlar.

 

Kanex Koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...