Kategoriler
Johnny Urban Koleksiyonu
Kategoriler

Johnny Urban Koleksiyonu

Johnny Urban, 2016 yılında Timm Von Drerssler tarafından Schanzenviertel'de kurulmuştur. Johnny Urban laptop çantası modelleri Güneydoğu Çin’de üretilmektedir. Üretici firmalar düzenli olarak ISO, BSCI tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Şu an için 20 farklı laptop çantası modeli bulunan Johnny Urban çanta kumaşlarında sürdürülebilir malzemeler kullanmaktadır. Johnny Urban, 2020 yılına kadar 1.2 milyon PET şişeyi geri dönüştürmüştür.

20 laptop sırt çantası modellerinin %80'i "Eco Serisi" ne aittir. Eco serisi ile değer zincirini adım adım çevre dostu haline getirmeye çalışmaktadır. Eco serisi laptop çantası modellerinde geri dönüştürülmüş lif ve PET şişelerden üretilen polyester malzeme kullanılmaktadır.
 


 

Minimalist ve fonksiyonel tasarımları sayesinde eğlence ve iş için ideal olan birçok laptop sırt çantası modeli bulunmaktadır. Çantaların tamamı suya dayanıklıdır. "Mia", "Lea" ve "Elias" modelleri, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Diğer tüm laptop sırt çantaları modelleri unisex modellerdir.

Dizüstü laptop çantası modelleri, her iki dış yüzeyindeki yumuşak dolgu, dizüstü bilgisayarınız için çok yönlü mükemmel koruma sağlar. Fermuarlı dış bölme, bir fare veya diğer aksesuarlar için ek alan sunar. 12 inç ila 15 inç arası her boyuttaki dizüstü bilgisayar modelleri için mevcuttur.

 


Johnny Urban koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...