Kategoriler

JLab Audio Koleksiyonu

JLab, 2005 yılında Joshua Samuel Rosenfield tarafından Tucson, Arizona'da kurulmuştur. JLab, 2012 Ocak ayında Dallas, Teksas merkezli bir özel sermaye grubu tarafından satın alınmıştır. Satın alınmasının ardından Win Cramer, JLab markasının yeni CEO’su olarak atanmıştır.
 


 

Win Cramer, JLab markasını ABD pazarında en iyi 5 kablosuz kulaklık markasından biri haline getirmiş ve büyümeyi daha da hızlandırmak için küresel bir satış planı başlatmıştır. Win, Dealerscope tarafından CE'de 40 yaş altı ilk 40 arasında 2019'da EY Yılın Girişimcisi olarak seçilmiştir.

2017 yılında JLab, Major League Soccer'ın resmi ses ortağı olmuştur ve 2021'de Noritsu tarafından satın alınmıştır. JLab, 2010 ve 2020 arasında beş kez INC 5000 listesine girmiştir ve her yıl 131 numara olarak iki INC 5000 California bölgesel ödülünü (2020 ve 2021) kazanmıştır.

COVID-19 salgını sırasında JLab, uzaktan eğitime yardımcı olmak için San Diego'da 3.000 kablosuz kulaklık bağışlamıştır.
 

 

JLab koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...