Kategoriler
Inateck Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Inateck Koleksiyonu

Inateck Technology Inc., 8 yıllık deneyimi ile yüksek kaliteli elektronik ürün ve aksesuar üretimine kendini adamış bir teknoloji markasıdır.
 
"Deneyim her şeydir" sloganıyla dijital yaşamı daha iyi hale getirmek için son teknoloji barkod tarayıcıları, PCI-E kartı gibi sabit sürücü aksesuarları, HDD muhafazaları, dizüstü bilgisayar kılıfları ve klavyeli tablet kılıfları üretmektedir. 2012'nin başlarından itibaren güçlü ve saygın bir Amazon satıcısı olan Inateck, Amazon US, DE, UK tarafından Amazon Vendor Central'a davet edilmiştir.
 


 

Tablet çantası ve laptop çantası ürünlerinde CE ve FCC sertifikaları, barkod tarayıcısı ürünlerinde CEC ve DOE tür sertifikaları bulunmaktadır. Barkod tarayıcı modellerinde Optimal Benzerlik Eşleştirme Algoritması sayesinde tüm tek boyutlu barkodlar taranabilmektedir.

 
Inateck koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 

 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...