Kategoriler

Spark Koleksiyonu

Hidrate Inc. 2014 yılında Nadya Nguyen tarafından Minneapolis, Minnesota da kurulmuştur. Hidrate Spark , günlük su alımınızı izleyen ve sizi su içmek için uyaran bluetooth bağlantılı akıllı su şişeleri üretmektedir.  

 

Hidrate Spark'ın teknolojisi, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmenize yardımcı olmak için günlük aktivitenizi ve alışkanlıklarınızı izlemektedir. Hidrate Spark Akıllı su şişeleri, kullanıcılara su içmelerini hatırlatan ışıklı bir yapıya sahiptir. Bluetooth üzerinden Hidrate uygulamasıyla eşleştirilen bu akıllı su şişeleri, her yudumu takip eder ve kullanıcıların gün boyunca ne kadar su tükettiğini düzenler.

 

Dehidrasyon sadece zihinsel performansı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda kilo yönetimi, kalp ve böbrek sağlığı ile kan basıncı ve kan şekeri seviyeleri üzerinde de etkisi vardır. Bu nedenle Hidrate Spark, Mayo Clinic ve Cleveland Clinic dahil olmak üzere birinci sınıf hastanelerin araştırmalarında kullanılmaktadır. 

 

Şu anda Hidrate Spark PRO akıllı su şişesi modelleri, Hidrate Spark TAP akıllı su şişesi modelleri, Hidrate Spark 3 akıllı su şişesi modelleri ve Hidrate Spark Steel akıllı su şişesi modelleri bulunmaktadır.

 

Hidrate Spark PRO modelleri, paslanmaz çelik malzeme ile üretilmektedir. İçeceğinizi 24 saate kadar soğuk tutmak için tasarlanmıştır. Özel ışık teknolojisi, ne zaman içecek alacağınızı size hatırlatmaya yardımcı olur. Hidrate Spark’ın en yeni üyesi Hidrate Spark TAP modelleri, türünün tek örneği NFC teknolojisine sahiptir. Hidrate Spark 3 modelleri , hareket halindeyken elinizde tutmayı kolaylaştıran yumuşak bir gövdeye sahiptir. Her modelde pipetli veya chug kapak seçenekleri bulunmaktadır. 

 

Hidrate Spark koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 
   monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...