Kategoriler
Ghostek Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

ghostek Koleksiyonu

Ghostek LLC, Brooklyn, NY, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmaktadır. New York'taki tarihi Brooklyn Ordu Terminali'nde laptop çanta modelleri, kablosuz kulaklık modelleri ve akıllı telefon kılıfları üretmektedir. Darbeye dayanıklı akıllı telefon kılıfı modellerinden audiophile onaylı kablosuz kulaklık modellerine kadar her bir ürün, mümkün olan en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde test edilip üretilmektedir. Ürettiği tüm ürünlerde güçlü teknoloji, sağlam koruma ve olağanüstü tasarım bir arada bulunmaktadır.
 


 

Ghostek, akıllı telefon kılıfı modellerinin ince ve koruyucu olmasına büyük önem vermektedir. Akıllı telefon kılıfı kategorisinde şu an için Ghostek Atomic Slim serisi telefon kılıfı modelleri, Ghostek Covert serisi telefon kılıfı modelleri, Ghostek Nautical su geçirmez telefon kılıfı modelleri, Ghostek Exec serisi telefon kıllıfı modelleri, Ghostek Armor 3 serisi telefon kılıfı modelleri ve Ghostek Cloak serisi telefon kılıfı modelleri bulunmaktadır. Her modelde Military Grade askeri sınıf MIL-STD-810H sertifikası bulunmaktadır. Ghostek Natural su geçirmez telefon kılıfı modelleri, toza ve suya batmaya karşı koruma sağlayan IP68 korumasına sahiptir. Ghostek Atomic Slim serisi telefon kılıfı modelleri, yerleşik R7x şok emici teknoloji ve sert alüminyum alaşımlı çerçeve ile üretilmektedir. Ghostek Exec serisi telefon kılıfı modellerinde ise, arka kısmında 4 kartlık bölmesi bulunur. Ghostek Covert serisi telefon kılıfı modellerine de bir göz atmaya değer. Gelişmiş düşmeye karşı koruma, güçlendirilmiş darbe emici köşeler ve kaymaz bir tutuş hepsi bir arada. 
 
Her serinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Kendinize en uygun modeli bulmanız an meselesi.


Ghostek koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
  monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...